LETNI OBÓZ KRAV MAGA

Piotr Wokulski, Informacja własna

2009-05-30

W dniach od 22 czerwcza do 5 lipca, oraz od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2009 roku odbędą się dwu tygodniowe letnie obozy Krav Maga Worldwide Polska 2009. Zajęcia będą odbywały się nad jeziorem Białym, w miejscowości Okuninka. Organizatorzy imprezy, której koszt wynosi 1250 zł od osoby, reklamuja go jako dwa tygodnie super zabawy połączonej z profesjonalnym treningiem samoobrony.

Codziennie planowane są 6 godzinne treningi Krav maga oraz ogólnorozwojowe. W ramach zajęć będzi emożna także poznać metody radzenia sobie ze stresem i strachem w sytuacjach niebezpiecznych.

 

Krav Maga to izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imi Lichtenfelda. System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Posiada różne pchnięcia i uderzenia na okolice gardła, oczu, kopnięcia w strefę krocza oraz w nogi. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, ale także przejmując z innych systemów obronnych bądź sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania.

Więcej informacji na stronie organizatora.