LEGENDA KRAV MAGA NA GALI ADAMKA

Jedną z najciekawszych - poza rodzimymi gwiazdami - postaci, które pojawią się w ringu kompleksu Prudential Center w Newark w czasie "polskiej" gali boksu zawodowego 11 lipca, będzie Ran "Sweet Dreams" Nakash (18-0, 14 KO). 31-letni Izraelczyk jest znany i ceniony w swoim kraju, ale nie tylko ze względu na sukcesy odnoszone w boksie i muay-thai.

Nakash przez ponad 10 lat pracował w swoim kraju jako instruktor Krav Maga, coraz bardziej popularnego na świecie izraelskiego systemu samoobrony i walki wręcz, bazującego na podstawowych odruchach obronnych człowieka. W 2002 r. został naczelnym dowódcą jednostek specjalnych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa członkom izraelskiego wymiaru sprawiedliwości, członkom parlamentu i biznesmenom. W międzyczasie odpowiedzialny był także za organizację szkolenia systemem Krav Maga armii Izraela (historia Krav Maga jest ściśle powiązana z historią i potrzebami izraelskich sił zbrojnych).

Tytułem dopełnienia - rywalem Rana, od 2 lat walczącego zawodowo za Oceanem i klasyfikowanego obecnie na 26 miejscu rankingu WBC, będzie Amerykanin William Bailey (10-16-2, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.