AFFLICTION WRACA DO UFC JAKO SPONSOR

Jak informuje Sherdog.com Affliction Entertainemnt, czyli organizacja MMA będąca częścią firmy odzieżowej Affliction Clothing zakończyła działalność. Jednocześnie zarówno UFC jak i Affliction potwierdzają, że producent koszulek powróci do największej organizacji na świecie jako sponsor. Na razie nie wiadomo co ta sytuacja oznacza dla zawodników, prezydent UFC Dana White zapowiedział wczoraj w radiu ESPN na 31 lipca konferencje prasową, na której fani mogą się spodziewać nie jednego, ale całej listy tzw. major announcements.

Oprócz oczywiście sytuacji z Affliction, Dana prawdopodobnie przygotowuje jakąś niespodziankę związaną z UFC 103. Inne ogłoszenia mogą dotyczyć powrotu Tito Ortiza do UFC oraz nowej umowy z jedną z dużych amerykańskich stacji telewizyjnych (ABC lub ESPN).

W całym zamieszaniu cały czas niejasna pozostaje sytuacja Fedora Emelianenko, jednak według nieoficjalnych informacji prawnicy M-1 już pracują nad całkowitym uwolnieniem Rosjanina z kontraktu z Affliction, który zakładał jeszcze jeden pojedynek (ten niedoszły z Barnettem wypełniłby umowę).

Czytaj więcej na mmarocks.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.