K-1 KOSHIEN 2009 KING OF UNDER 18

Wczorajszego poranka, naszego czasu miał miejsce w Japonii turniej K-1 Under-18. Zawody wyłoniły mistrza K-1 KOSHIEN w kategorii do 70 kg oraz finałową ósemkę K-1 KOSHIEN w kategorii do 62 kg.  W porównaniu do walk seniorów juniorzy wyposażeni byli w kaski oraz ochraniacze na stopy, piszczela oraz kolana. Dodatkowo walki turniejowe toczone były na krótszym dystansie - trzy rundy po dwie minuty. Kolejną charakterystyczną cechą było to, że w turnieju wzięli udział tylko zawodnicy z Japonii. Kibice obejrzeli aż 22 walki.

W turnieju K-1 do 70 kg zwyciężył Shintaro Matsukura pokonując Koki Saito przez TKO w ekstra rundzie. W drodze po zwycięstwo Matsukura pokonał w ćwierćfinale na punkty Taichiego Sato oraz w półfinale Matsuhanę.

Shintaro Matsukura - Koki Saito Ext.R TKO

Natomiast w turnieju K-1 KOSHEIN do 62 swoje walki wygrali: Shinnosuke Ueda, Katsuki Ishida, Hiroki Akimoto, Keisuke Miyamoto, Tsukasa Fuji, Masaaki Norii, Ryuya Kusakabe, Shota Shimada oraz Hiroya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English