ROGERIO NOGUEIRA DLA PORTAL DAS LUTAS

Najświeższy nabytek UFC, Antonio Rogerio Noguiera, brat słynnego Minotouro udzielił odpowiedzi na kilka pytań brazylijskiemu portalowi MMA Portal das Lutas.

Portal das Lutas – Czego oczekujesz w debiucie w UFC?

Rogerio Minotouro – Chcę się przede wszystkim dobrze zaprezentować. Chcę by mój debiut był krokiem naprzód. Od dawna chciałem walczyć z kimś dobrym i teraz mam okazję. To jest dobra walka dla mnie i myślę, że przez wszystkich będzie wyczekiwana ze zniecierpliwieniem. Chcę przede wszystkim dobrze wystartować w UFC przeciwko kolesiowi, któy imponuje całemu światu MMA...

 PDL – Czy przeszkadza Ci że walczysz z rodakiem?

RM – Brazylijczycy są najlepsi więc nie jest to zaskoczeniem. To jest jak walka swego ze swoim ale jeśli zostałeś wybrany do takiej walki to trzeba było ją zaakceptować. Oczywiście wolałbym debiutować przeciwko cudzoziemcowi ale stało się, zobaczymy jak to będzie.

PDL – Banha jest dobry, tylko raz w doprowadził do decyzji w reszcie walk poddawał lub nokautował przeciwników. Czego od niego oczekujesz?

RM – To bardzo trudny przeciwnik, mocno uderza. Wolałbym nie wdawać się w wymiany. To będzie dobra walka, oczekuje że dostaniemy bonusy za walkę wieczoru.

PDL – Jakieś przemyślenia dotyczące UFC?

RM – Jestem gotowy bo czekałem na to od dawna. Będę w gazie w dniu walki.

PDL – Walczyłeś na Jungle Fight i niedawno na Bitetti Combat. Czy uważasz, że MMA w Brazylii się rozwija?

RM – Myślę, że ten sport trzyma się świetnie. Tutaj w Brazyli jest obecnie wiele zawodowych gal MMA. Biznes rozwija się zaróno w Brazylii jak i poza nią, jest to jeden z najchętniej oglądanych sportów, z dużą publiką. Telewizja dopiero co potanowiła wejśc do MMA i wierzę że niedługo gale z Kraju kawy będą pokazywane w internetowej telewizji. Rede TV już zaczęło transmitować gale ale czekamy na więcej. Więcej sponsorów i biznesmanów, którzy będą się reklamować poprzez MMA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: juniorkrk
Data: 09-10-2009 18:55:46 
Ciekawe jak wyglądałaby walka braci Nogueira.. Rodrigo oczywiście jest wyżej w rankingu, ale skoro są bliźniakami, to trochę inaczej mogliby wyczuwać zamiary "przeciwnika"..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.