BLOGUJ NA SPORTY-WALKI.ORG

Dla naszych najaktywniejszych czytelników przygotowaliśmy nową funkcję w serwisie SPORTY-WALKI.ORG, która pozwoli każdemu kto ma na to ochotę na łatwiejsze wyrażanie własnych opinii. Od dzisiaj, każdy zarejestrowany czytelnik SPORTY-WALKI.ORG, może zostać bloggerem, a jego wszystkie teksty będą dostępne a domenie: www.blog.sporty-walki.org.

Czytaj więcej w rozwinięciu ...

Każdy wpis na blogu, będzie mógł być komentowany przez innych zarejestrowanych czytelników. Najciekawsze blogi będą dodawane do serwisu głównego SPORTY-WALKI.ORG. Aby usprawnić codzienne przeglądanie blogów, dodaliśmy link do tego serwisu w menu głównym.

Myślą przewodnią do utworzenia blogów, była chęć dania swobodnej wypowiedzi naszym czytelnikom. Od dziś bez skrępowania będziecie mogli pisać o tym to co jest dla was najważniejsze w świecie sportów i sztuk walki. Macie możliwość poruszać sprawy, które według was umykają redakcji. Tworząc miejsce gdzie każdy czytelnik może wyrazić swoją opinię na dowolny temat, wychodzimy naprzeciw naszym czytelnikom i mamy wielką nadzieję, że będziecie z tego korzystać, dzięki temu macie teraz ogromny wpływ na tworzenie SPORTY-WALKI.ORG. Warto też zaznaczyć, że każdy blogger pisząc na SPORTY-WALKI.ORG ma w pewien sposób swoją własną podstronę, przykładowo stroną domową dla czytelnika Jana Nowaka, który ma nick jan, jest stały adres: www.sporty-walki.org/blog/jan.jsp.

Każdego czytelnika, który chce się wypowiedzieć szerzej na jakiś temat, zapraszamy do aplikowania o prawa bloggera na SPORTY-WALKI.ORG. Uzyskanie praw bloggera wymaga przeczytania i zaakceptowania regulaminu. Zaznaczamy, że nikt z redakcji SPORTY-WALKI.ORG nie ma praw do blogowania, jest to strefa w całości przeznaczona dla naszych czytelników. Teksty bloggerów są wstawiane na www.blog.sporty-walki.org przez tychże bloggerów własnoręcznie, oni też ponoszą pełną odpowiedzialność za to co w nich napiszą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.