MURILLO RUA WYWIAD

Jak treningi w UDL?

Dużo trenuję, jestem świetnie przygotowany. Mam kontrakt na dwie walki w Dream i jestem bliski walki na gali w USA, brakuje tylko detali. Muszę walczyć na Bitetti Combat V w Sao Paulo 12 grudnia jeśli wszystko pójdzie dobrze.

Jakie oczekiwania wobec ponownej walki w ojczyźnie?

Brazylia to moja ojczyzna i kocham tutaj walczyć. MMA to sport przyszłości a ja chcę dać dobrą walkę i wygrać w jak najszybszy sposób. Dzięki Bogu wygrywałem wszystkie swoje walki w ojczyźnie. Mamy największe gale i organizacje.

Wybrałeś już rywala?

Jeszcze nie ale myślę, że spotkam się z jakimś Holendrem.

W jakiej kategorii będziesz walczył?

Poniżej 198 funtów... Misze zmienić wagę, to powinno być dla mnie lesze. Jeśli uda mi się walczyć poniżej 194 funtów to będzie wspaniale. Myślę, że w przeciągu dwóch lat zostanie utworzona nowa kategoria. ponieważ jest za duża różnica między LHW a MW.

Powrót do USA...

Oczekiwania są nawet większe... Będę dużo trenował by dać dobre show. Zawsze walczyłem do przodu, tylko opuszczałem ring wypunktowany lub poddany... To znaczy nigdy nie byłem poddany tylko wypunktowany. DAm dobre show w USA takie jak dawałem w Japonii.

Myślisz o walce w UFC?

Oczywiście... UFC jest obecnie największą organizacją na świecie ale myślę, że jeszcze nie czas bym walczył w UFC. Wiec jeśli nadejdzie odpowiedni moment i dostane odpowiednią kasę to zobaczycie mnie w oktagonie.

Shogun już wrócił do treningów?

Pojechał do Kanady z jego żoną i Didą i wróci w grudniu. Myślę. Nie wiem. Lyoto jest kontuzjowany... Mój brat zabił gameplan Lyoto i Lyoto chce więcej czasu by przygotować nową taktykę. Mój brat jest bardzo utalentowany, nikt go nie pokonał zawsze to mówię... Lyoto będzie chciał przygotować inny gameplan ale zobaczymy... Oczekujemy tej walki w maju lub w kwietniu.

Co powiesz o kontrowersyjnej decyzji sędziów w walce Shoguna i Couture'a i Very. Masz doświadczenie w takich sprawach z PRIDE np z walki z Rampage?

W walce z Hendo zostałem także okradziony... Niestety świat to wielki biznes. Nigdy się nie dowiemy czemu organizacja dała zwycięstwo dla Couture'a czy LyoTo, jedynie można pytać organizatorów. Pride dało wygraną Hendo, bo miał bardziej uznane nazwisko i był Amerykaninem. Ot cała sprawa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.