KONKURS: WYGRAJ RĘKAWICE MMA

Już w piątek wielkie wydarzenie w Polskim MMA. W ringu KSW, zmierzą się debiutanci w formule MMA - najsilniejszy człowiek świata - Mariusz Pudzianowski i pięściarz wagi ciężkiej - Marcin Najman. Z tej okazji redakcja sportów-walki.org przygotowała dla zarejestrowanych czytelników konkurs z nagrodami.

Waszym zadaniem jest podanie ilość mistrzostw świata Strong Man w których Mariusz Pudzianowski zdobył pierwsze miejsce. Oprócz nagrody głównej - najwyższej jakości rękawic dedykowanych na KSW firmy GREEN HILL wykonanych ze skóry naturalnej - takich samych w których wystąpią zawodnicy w czasie walki! - czekają na was dwa zdjęcia gwiazdy KSW, najwyżej notowanego polskiego zawodnika - Mameda Khalidova wraz z autografem!

Prosimy o przesyłanie waszych odpowiedzi wraz z nazwą użytkownika na adres konkursowy: konkurs@sporty-walki.org. Czekamy na Wasze maile do piątku do godziny 21:40 czyli do rozpoczęcia dwunastej gali Konfrontacji Sztuk Walki, a wśród maili z poprawnymi odpowiedziami zostaną rozlosowane nagrody. Powodzenia!

Nagroda główna została dostarczona przez sponsora Gali KSW -  producenta wysokiej jakości producenta artykułów do sportów walk firmę GREEN HILL mieszczącą się przy Al.Prymasa 1000-lecia 83.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marekns
Data: 10-12-2009 14:39:31 
Czy będzie ta gala na IPLA?? a jak nie to gdzies w necie??
 Autor komentarza: iron
Data: 10-12-2009 20:02:11 
Z tego co zczaiłem to ma być na IPLI od 20.40 i pod tym adresem http://www.ustream.tv/channel/live-pl2 kod to mecze77
 Autor komentarza: gegard
Data: 10-12-2009 22:07:08 
Czasami zazdroszczę zwykłym userom. Redaktorzy niestety nie mogą wygrywać takich fajnych prezentów;(
 Autor komentarza: Boyka
Data: 10-12-2009 22:32:29 
No prezenty naprawdę świetne
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.