KONKURS: WYGRAJ RĘKAWICE MMA

Redakcja, Informacja własna

2009-12-10

Już w piątek wielkie wydarzenie w Polskim MMA. W ringu KSW, zmierzą się debiutanci w formule MMA - najsilniejszy człowiek świata - Mariusz Pudzianowski i pięściarz wagi ciężkiej - Marcin Najman. Z tej okazji redakcja sportów-walki.org przygotowała dla zarejestrowanych czytelników konkurs z nagrodami.

Waszym zadaniem jest podanie ilość mistrzostw świata Strong Man w których Mariusz Pudzianowski zdobył pierwsze miejsce. Oprócz nagrody głównej - najwyższej jakości rękawic dedykowanych na KSW firmy GREEN HILL wykonanych ze skóry naturalnej - takich samych w których wystąpią zawodnicy w czasie walki! - czekają na was dwa zdjęcia gwiazdy KSW, najwyżej notowanego polskiego zawodnika - Mameda Khalidova wraz z autografem!

Prosimy o przesyłanie waszych odpowiedzi wraz z nazwą użytkownika na adres konkursowy: konkurs@sporty-walki.org. Czekamy na Wasze maile do piątku do godziny 21:40 czyli do rozpoczęcia dwunastej gali Konfrontacji Sztuk Walki, a wśród maili z poprawnymi odpowiedziami zostaną rozlosowane nagrody. Powodzenia!

Nagroda główna została dostarczona przez sponsora Gali KSW -  producenta wysokiej jakości producenta artykułów do sportów walk firmę GREEN HILL mieszczącą się przy Al.Prymasa 1000-lecia 83.