KOKORO CUP: MAREK ODZENIAK VS MACIEJ MAZUR

Walka finałowa w formule Kyokushin, rozegrana pomiędzy Markiem Odzeniakiem (Bielański Klub Karate Kyokushin), a Maciejem Mazurem (Bielański Klub Karate Kyokushin). Pojedynek rozegrany na Kokoro Cup 2009 w Warszawie, z którego prowadziliśmy naszą pierwszą relację na żywo pod adresem www.live.sporty-walki.org. Zwyciężył po dogrywce Marek Odzeniak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 19-12-2009 10:01:55 
No fajnie się okładają po klatach :)

Przez 4 lata trenowałem karate, nie powiem fajnie się tam bawiłem i treningi sprawiały mi dużo przyjemności, potem zrobiłem sobie przerwę od sportów walki, teraz po roku treningów Muay thai i boksu mogę stwierdzić że w karate to był balecik a nie walka :) (zaznaczę tylko, że zarówno na karate jak i na taju na treningach zawsze daje z siebie 100% max)
 Autor komentarza: pawelzuber
Data: 11-04-2010 18:46:40 
@GoldenBoy a jakie karate trenowałeś? bo jeśli twierdzisz, że to balecik, to proponuję wpaść w każdy piątek po 19 do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Kielcach (mamy sparingi) i sobie potańczysz. Oczywiście wielki rispekt dla Ciebie, bo ćwiczący boks i muai thai muszą mieć charakter, tylko wytrzymaj więcej niż 4 lata.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.