Ustaw jako stronę domową   Dodaj do ulubionych   Atom protocol   RSS protocol   Polska werjs językowa sporty-walki.org   Combat sports news in english on sporty-walki.org    
KONTAKTREDAKCJALINKIFORUM      
  STARTMMAK1BOKSKARATEKICK BOXINGJUDOZAPASYZ BRONIĄINNEARCHIWUMBLOGI CZYTELNIKÓW
 

LESNAR BĘDZIE WALCZYĆ

Przemysław Ślizowski, mmajunkie

2010-01-09

Dana White po tym jak odmówił komentarza odnośnie obecnego stanu zdrowia mistrza wagi ciężkiej UFC - Brocka Lesnara, wniósł sporo wątpliwości w to, czy były "wrestler" będzie jeszcze w ogóle walczyć. Na szczęście głos zabrali trenerzy Lesnara - Greg Nelson i Marty Morgan. Oni mają z kolei bardzo dobre wiadomości dla kibiców:

"Będzie walczyć. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy, ale będzie walczyć. Jest tylko garstka ludzi, którzy wiedzą czy sprawy idą naprzód czy nie. W dzisiejszych czasach wszyscy chcą wiedzieć dokładnie co się dzieje, a my potrzebujemy teraz ciszy i spokoju."


 

KOMENTARZE
Autor komentarza: berio76
Data: 09-01-2010 15:01:30
lesnar przyklad ktoremu nie trzeba robic olimpijskich testow antydopingowych.wystarczy dobry wech

 
Autor komentarza: iron
Data: 09-01-2010 16:35:30
Ciekawe jak się będzie prezentował po powrocie fizycznie jeśli nie odbuduje swojej siły fizycznej szybko może pożegnać się z tytułem

Aby móc komentować, musisz być zarejestorwanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.
Panel logowania
Login:
Hasło:
 
 
Zapamiętaj
Bokser.org przegląda teraz 298 gości
oraz 6 zalogowanych użytkowników.


Polecamy


Zapraszamy


Patronat medialny























Partnerzy







Statystyki
statystyka

Sporty siłowe MMA,UFC,PRIDE,SENGOKU,Sztuki Walki MŚ w Piłce Nożnej - RPA 2010