YOSHIZO MACHIDA CHCE WALKI SPIDER VS DRAGON

Ojciec obecnego mistrza dywizji półciężkiej w UFC pragnie dowiedzieć się, kto wyszedłby zwycięsko z konfrontacji Anderson Silva (25-4) vs Lyoto Machida (16-0). 

"Jest tylko jeden prawdziwy mistrz, dlatego uważam, że ta walka powinna dojść do skutku. To sprawa profesjonalizmu, więc mogą ze sobą walczyć. W głębi wszyscy chcemy wiedzieć kto jest mocniejszy. Przyjaźń to przyjaźń, ale oni nie są amatorami. Nie obchodzi mnie kto zwycięży. Dla mnie liczy się jak to zrobi, interesuje mnie strategia. To byłaby walka  mentalna" - powiedział tata i Mistrz Lyoto Machidy. Nie sposób nie przyznać racji, że byłaby to potyczka, którą każdy chciałby oglądnąć.


 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 12-01-2010 21:25:09 
Stawiam na Brazylijczyka :)
A tak na poważnie - Machida jest wielki, jeden z 6-7 najlepszych fighterów świata, ale mimo wszystko postawiłbym na Andersona.
 Autor komentarza: gegard
Data: 12-01-2010 21:29:25 
Szanse Machidy byłyby bardzo małe. Skoro Shogun dał radę zneutralizować Machidę to Pająk, bo strikerem jest o wiele lepszym, da radę z nim wygrać przed czasem.
Ojciec Machidy chyba chce osłabić pozycję syna w MMA
 Autor komentarza: juniorkrk
Data: 12-01-2010 21:41:05 
z drugiej strony.. skoro Yoshizo Machida jest japończykiem, a Lyoto Brazylijczykiem to ewidentnie dowodzi że.. Yoshizo musi mieć dobry gust, w końcu brazylijki najpiękniejsze na świecie :)

a co do walki - nie stawiałbym jednogłosnie na Andersona, z Lyoto walczyli już lepsi strikerzy niż Shogun i też nie dawali mu rady. A było 15stu zawodników przed shogunem którzy próbowali z nim wygrac.
 Autor komentarza: berio76
Data: 12-01-2010 23:23:19 
szczerze mowiac ciezko obie wyobrazic obecnie rywala dla silvy.bezapelacyjnie nr 1.moze kiedys mamed...
 Autor komentarza: gegard
Data: 13-01-2010 17:29:38 
junior podaj lepszego strikera od Shoguna w rekordzie Lyoto?
Jednostrzałowy MacDonald?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.