BELFORT VS SILVA W ABU DHABI!

Wygląda na to, że walka o pas wagi średniej UFC pomiędzy Andersonem Silvą (25-4) a Vitorem Belfortem (19-8) odbędzie się podczas gali UFC 112 w Abu Dhabi. Jak informuje manager Belforta, Fabiano Farah, zawodnicy już zgodzili się na ten pojedynek. Wcześniej Dana White powiedział, że walka o pas wagi średniej może odbyć się poza USA.

Silva, czarny pas w bjj (od Minotauro) i  judo, ostatnio raz walczył w sierpniu na UFC 101. Pająk znokautował w pierwszej rundzie Forresta Griffina inkasując bonusy za walkę i KO wieczoru. Potem poddał się operacji łokcia i niedawno wznowił treningi.

Belfort, czarny pas bjj (od Carlsona Gracie), podczas UFC 103 wrócił do organizacji po kilkuletniej przerwie. W walce wieczoru w Dallas znokautował w pierwszej rundzie Richa Franklina, w umówionym limicie 195 funtów. Jest to 10 funtów więcej niż limit wagi średniej, a Belfort miał problemy z wyrobieniem wagi na tamten pojedynek.

Ponadto na gali spodziewany jest występ legendarnego Matta Hughesa przeciwko Renzo Gracie, który nadał czarny pas nowemu współwłaścicielowi UFC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.