EA SPORTS MMA: NOWI WOJOWNICY

Profile kolejnych gwiazd zostały dołączone do gry EA Sports MMA. Do doborowego grona dołączyli Joachim Hansen, Josh Barnett i Vladimir Matyushenko. Oprócz nich, w grze pojawią się też m.in. Fiodor Jemieljanienko, Frank Shamrock, Gegard Mousasi, Renato Sobral, Brett Rogers, Jake Shields, Matt Lindland, Ronaldo Souza, Cung Le, Bobby Lashley czy Melvin Manhoef.

Matyushenko na ringach MMA występuje już 13 lat. Był pierwszym, a na marginesie - też jedynym - indywidualnym mistrzem wagi półciężkiej International Fight League. Amerykanie zwrócili na niego uwagę, gdy jeszcze jako zapaśnik-amator na meczu Rosja-USA "zamiatał matę rywalami" jak malowniczo ujął David Schultz, mistrz świata i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles. To właśnie amerykański mistrz zapasów nadał Białorusinowi przydomek "Janitor" (dozorca, woźny). Co ciekawe ostatnio Vlad walczył na dwóch galach UFC, a przecież szef tej organizacji - Dana White zarzekał się, że jego zawodnicy w grze EA Sports się nie pojawią...

Barnetta pewnie "dobrze" kojarzą polscy fani MMA. Olbrzym z Seattle (191 cm, ok. 120 kg) w 2006 roku - co prawda nie bez problemów - wygrał z Pawłem Nastulą. Polki mistrz judo to nie jedyne znane naziwsko na rozkładzie "Baby Faced Assassina". Amerykanin pokonał m.in. Randy'ego Couture'a (też pojawi się w EA Sports MMA), Pedro Rizzo, Antonio Nogueirę czy znanych z ringów K-1: Marka Hunta, Mighty Mo i Semmy'ego Schilta. Rekord MMA Barnetta to 24 wygrane i 5 porażek (aż zafundował mu Mirko "Cro Cop" Filipović).

Hansen na zawodowych arenach walczy już 11 lat. Rywalizował m.in. pod banderami DREAM, Pride i K-1. Bilans widowiskowo walczącego "Hellboya" to 19 wygranych, 9 porażek i remis. W 2003 roku zdobył tytuł mistrza świata w Shooto w wadze półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.