KONFERENCJA KSW XIII NA ŻYWO W LOOKR.TV

Lookr.tv pokaże na żywo konferencję przed trzynastą „Konfrontacją sztuk walki”, na której zmierzą się między innymi Mariusz Pudzianowski i Yusuke Kawaguchi . Start transmisji w czwartek, 6 maja, o godzinie 15.00.

OGLĄDAJ RELACJĘ NA ZYWO >>

Oficjalne ważenie zawodników “KSW 13” poprzedzą m.in. pokazy capoeiry i submission wrestlingu oraz przedstawienie zasad walki MMA i KSW . Relacja będzie dostępna wyłącznie poprzez www.lookr.tv. Zapis konferencji  po jej zakończeniu pojawi się na specjalnym kanale www.pudzian-walka.lookr.tv. Znajdą się na nim także kulisy samej gali, które LOOKR.TV będzie rejestrować w piątek.

Trzynasta edycja Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w Katowicach. Na konferencji poprzedzającej galę i samej imprezie poza Pudzianowskim i Kawaguchim zaprezentują się między innymi Wojciech Orłowski, Samuray Mendes, Jan Błachowicz, Daniel Tabera, a także uczestnicy dwóch walk mistrzowskich: Krzysztof Kułak i Vitor Nobrega,  Mamed Khalidov i Ryuta Sakurai oraz walki finałowej z poprzedniego turnieju czyli Konstantin Gluhov i David Olivia.

Lookr.tv nadaje w internecie, jej producentem jest agencja Unigroup, zaś patronem sieć Plus.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.