PUDZIANOWSKI VS SYLVIA W POLSACIE?

Jak dowiedziała się nasza redakcja, telewizja Polsat negocjuje w sprawie zakupu praw do transmisji walki Mariusza Pudzianowskiego (2-0) z Timem Sylvią (25-6), do której dojdzie 21 maja w hali DCU Center w Worcester w stanie Massachusetts. Więcej informacji już wkrótce...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MSK
Data: 11-05-2010 17:06:34 
Kiedy Mamed Walczył z Santiago o pas Sengoku nie było nawet cienia szansy na transmisje jakiejkolwiek polskiej stacji... A teraz wystarczy że w stanach "walczy" opalony kwadrat z polski i już polsat leci z jęzorem... Celebryci Pudzianowski, Najman w MMA i komercjalizacja na całego :) A stacje telewizyjne promują i nabijają sobie portfeliki... Takie kółeczko wzajemnej adoracji.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 11-05-2010 17:10:51 
Ale tak samo było w UFC i PRIDE - takie początki są wszędzie. Najważniejsze, żeby dzięki temu za 10 lat ludzie nie zastanawiali się tak jak teraz, dlaczego David Olivia wygrał, skoro w ostatnich 5 sekundach dostał dwa uderzenia... Będą oglądać, oglądać, oglądać, aż w końcu zrozumieją co i jak, a także "zarażą" się MMA na dobre.
 Autor komentarza: Lider
Data: 11-05-2010 19:34:16 
Taka polityka Polsatu mi odpowiada:)
Już pogodziłem się że tą walkę obejrzę co najwyżej na Youtube,a tu telewizja Polsat może pokazać walkę,wyśmienicie.
 Autor komentarza: gegard
Data: 11-05-2010 20:16:17 
Aby w Polsacie otwartym pokazali Mariusza.

Teraz mu życzę dobrze, bo trochę kozaka przestał grać. WALCZ MARIO
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 11-05-2010 20:45:44 
MSK a czemu ty się dziwisz ??? Mamed jest gwiazdą w sportach walki, a Pudzian jest gwiazdą w TV, Showach itp itd... a teraz odpowiedz sobie na pytanie co ludzi więcej ogląda: walki MMA czy taniec z gwizdami ???

Jak już sobie odpowiedziałeś na to pytania to zastanów się w co bardziej opłaca się inwestować telewizji...
 Autor komentarza: MSK
Data: 11-05-2010 23:27:46 
GoldenBoy, jasne że dla stacji telewizyjnych najważniejsza jest oglądalność. Mnie po prostu uderza wręcz takie podejście. Stacje TV nie promują samego MMA tylko tego jednego Pudzianowskiego. A myślę że skoro w jakiś tam sposób zabierają się za MMA, to powinni puszczać jakieś walki chociaż w kanałach zamkniętych jak polsat sport. Dla dobra samej dyscypliny, nie dla jednego gościa. Mogę się założyć że co drugi polak na hasło MMA powie Pudzianowski, co jest cholernie niesprawiedliwe w stosunku do tych chłopaków którzy naprawdę prezentują już jakiś poziom i walą godzinami dzień w dzień w worek... Zapytać teraz na ulicy o nazwiska Drwal, Szoszyński, Kułak, Chmielewski czy Orłowski to większość powie że to jacyś politycy :) Na wikipedii wpisując hasło "Polscy zawodnicy MMA" uzyskamy 12 wpisów a wśród nich Mariusz Pudzianowski i Marcin Najman...
Marzę wręcz o stacji sportowej która pokaże sporty walki na odpowiednim poziomie a nie efektownych i znanych gości gdzie jakikolwiek sport schodzi właściwie na dalszy plan... Kiedyś w Eurosporcie można było raczyć oko Pridem i K-1. Mam nadzieję że doczekam sie stacji z jajami która pokaże UFC, Strikeforce czy chociażby gale japońskie. Dla dobra sportów walki, nie celebrytów...
:)
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 12-05-2010 09:19:48 
Nic na to nie poradzimy, nie uda nam się zrobić ze sportów i sztuk walki sportu narodowego tak popularnego jak bieganie 11-stu chłopa przez 90 minut za piłką po łące... a sama telewizja woli zbierać krocie oglądając walki showmanów takich jak Pudzian, najman czy im podobni, a goście którzy w w tym sporcie są dobrzy i się liczą będą w ich cieniu...

Ale z drugiej strony, dzięki Pudzianowi przed TV siadają całe rodziny i może z tego że babcia z dziadkiem mówią że to barbarzyński pokaz to może wnuczek następnego dnia poszpera po necie co to jest tomma i pójdzie do klubu w swoim mieście i zacznie trenować, a przez to mma będzie się u nas rozwijało.

Także, kij ma dwa końce i myślę że robienie show przez Pudziana raczej może tylko pomóc w popularyzacji MMA w naszym kraju :)
 Autor komentarza: MSK
Data: 12-05-2010 10:21:44 
Najwyraźniej trzeba przywyknąć do takiego stanu rzeczy, bo co my możemy... Pudzianowski i MMA to tak jakby piłkę nożną kojarzyć z Schumacherem bo kiedyś tam gdzieś sobie zagrał :) Ale nie przeczę że ma to na pewno wpływ na promocję MMA w Polsce bo siłą rzeczy oglądając takiego Pudzianowskiego zobaczymy też inne walki chłopaków którzy pokażą dobre walki i prawdziwe MMA. I jak kogoś to wciągnie to rzeczywiście może być tak że poszuka klubu w swoim mieście :) I oby zadziałał właśnie taki scenariusz :) Pozdrawiam :)
 Autor komentarza: otke
Data: 12-05-2010 12:48:44 
nie porównujcie Najmana do Pudziana, to trochę śmieszne, Mariusz w swojej dyscyplinie wyjściowej jest mistrzem a Najman nikim. Poza tym który niby polski super zawodnik wygrałby z Pudzianem? osobiście nie znam żadnego pewniaka.
 Autor komentarza: dlanas3
Data: 12-05-2010 15:14:49 
Mam nadzieje, ze pokarzą również walkę Łukasza "JURASA" Jurkowskiego bo o całej gali bym nie marzył..
 Autor komentarza: gegard
Data: 12-05-2010 18:43:20 
Prędzej pokażą main card, niż powtórkę walki Łukasza

A Eurosport podpisał w zeszłe wakacje kontrakt z Dream na transmisję gal, ale gdzieś się to wszystko urwało
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.