ŁUKASZ RAJEWSKI DLA SPORTY-WALKI.ORG

Paweł Sawicki, Informacja własna

2010-05-15

Mistrz świata w kickboxingu Łukasz Rajewski 12 czerwca wystąpi na gali Beast of the East 2 w Gdynii. Jednak zanim to nastąpi zasiądzie na trybunach w rodzinnym Płocku, by dopingować swoje rodzeństwo w walkach na zasadach K-1 podczas zbliżającej się wielkimi krokami Angels of Fire 7 oraz o pojedynku Mariusza Pudzianowskiego:

Z ciekawością z trybun będę  przyglądał się walkom, ponieważ rozpiska wygląda imponująco. Takich nazwisk jak Petertil, Ugonouh czy Shakuta nie trzeba reklamować.

  Oglądałem ostatnia walkę Pudziana i szczerze mówiąc w ogóle mi się nie podobała. Wg mnie w pierwszej walce mógł zabłysnąć, bo po prostu zaskoczył rywala. Ale teraz będzie coraz trudniej, gdyż on nie ma jakiegoś warsztatu technik i umiejętności, które pozwoliłyby mu rywalizować z najlepszymi zawodnikami. Nie mówiąc już o przygotowaniu fizycznym. Co by nie zrobił nie nadrobi kilkunastu lat treningu od podstaw w kilka miesięcy. Myślę ze jego przygoda ze sportami walki potrwa do dwóch walk. Występy takich ludzi jak Mariusz Pudzianowski czy Najman raczej nie powinny mieć miejsca na tym poziomie. Nieco to wypacza wizerunek profesjonalnych zawodników, którzy w każdej walce pokazują profesjonalne przygotowanie pod każdym względem i dają naprawdę niesamowite walki.