REWNAŻ NOGUEIRA - CROCOP?

Po wygranej na UFC 115 z Patrickiem Barry, zwycięzca OWGP PRIDE FC z 2006 Mirko CroCop Filipovic, przybliża trochę swoje możliwe plany.

"Ciągle myślę o tym co robić i teraz potrzebuję trochę odpoczynku. Porozmawiam z Lorenzo [przyp. Współwłaściciel UFC] i zobaczymy. Teraz potrzebuję po prostu motywacji.. Od 2003, zdecydowanie tkwi we mnie potrzeba rewanżu z Nogueirą. On jest jedną z prawdziwych legend, pionierem tego sportu, byłym mistrzem zarówno PRIDE FC jak i UFC. To byłby bardzo interesujący rewanż dla mnie."
 

Dla przypomnienia, w rozwinięciu można zobaczyć za co CroCop chciałby się zrewanżować Minotuaro.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: IDrakeI
Data: 08-07-2010 19:21:03 
CroCop mocno obijal Nogueire w tej walce... Gdyby nie jego wytrzymala szczeka i ta fatalna dzwignia ktora przesadzila walke to Mirko by wygral... Coz taki urok MMA i JiuJitsu :D
Rewanz chetnie bym zobaczyl, mysle ze tym razem Mirco moglby wygrac ta walke... drugi raz nie popelni bledu i bedzie uwazal na Jiu-Jitsu Minotaura, ponadto mial juz rewanz z Randlemanem i go pokonal, Mirko zadko wchodzi dwa razy do tej samej rzeki... :)
 Autor komentarza: juniorkrk
Data: 09-07-2010 10:20:52 
scenariusz mógłby być różny .. za pierwszym razem mirko poślizgnął się bo na końcu ringu była woda (widać to wyraźnie na filmiku), jednak wtedy mirko miał ogromną przewage nad minotauro w stójce - teraz juz tak ogromnej nie ma. Z kolei nogueira nie już aż tak ogromnej przewagi w parterze .. no walka, NA PEWNO, byłaby rewelacyjna!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.