POBIŁ PUDZIANA, TERAZ CZAS NA BUENTELLO

Zwycięstwo nad Mariuszem Pudzianowskim otworzyło przed Timem Sylvią (26-6) nowe furtki. Były dwukrotny mistrz UFC co prawda nie zapewnił sobie nowego kontraktu z najpotężniejszą organizacją świata, ale jest łakomych kąskiem dla tych mniejszych, prężnie się rozwijających. Właśnie taką federacją jest Powerhouse World Promotions, która podczas gali w Irvine 14 sierpnia zorganizuje ciekawy wieczór z trzema walkami o wakujące pasy.

ZOBACZ PEŁNĄ ROZPISKĘ GALI PWP

W wadze ciężkiej Silva zmierzy się o tytuł z weteranem UFC i byłym pretendentem do tronu Strikeforce, mocno bijącym Paulem Buentello (28-12). Jako iż stawką tej potyczki będzie pas mistrzowski, walka zakontraktowana została na pięć rund po pięć minut.

14 sierpnia zostanie wyłoniony również champion kategorii średniej i półciężkiej. W limicie 205. funtów, czyli do 93. kilogramów, o tytuł rywalizować będą Jason Lambert (24-11) oraz Allan Goes (17-3), natomiast o miano najlepszego zawodnika wagi średniej do pojedynku staną Thales Leites (17-3-1) i Falaniko Vitale (27-9).

- Chcieliśmy mieć pewność, że nie tylko te trzy walki będą stały na wysokim poziomie, ale ranga całej gali będzie bardzo wysoka. Tak oto w każdym pojedynku możemy liczyć na spore emocje i dobre widowisko - powiedział dyrektor generalny federacji PWP, Brian Manna.

Oto program wieczoru w Irvine:
Tim Sylvia (26-6) vs Paul Buentello (28-12) - o tytuł PWP wagi ciężkiej
Jason Lambert (24-11) vs Allan Goes (17-3) - o tytuł PWP wagi półciężkiej
Thales Leites (17-3-1) vs Falaniko Vitale  (27-9) - o tytuł PWP wagi średniej

Gustavo Machado (18-8-1) vs Rick Reeves (10-3) - średnia
Jorge Ortiz (16-5-1) vs Terry Martin (19-8) - półśrednia
Joao Silva (3-0) vs Erin Beach (1-0) - lekka

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 10-07-2010 10:14:18 
Stawiam na Buentello :)
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 10-07-2010 17:11:11 
Powiem krótko i mam nadziej że bana nie dostane.

Bazelak ciulu wyp**dalaj na działkę grządki babce plewić...
wmówił sobie jaki to jest super wojownik itp itd, a prawda taka że ani popularny ani utytułowany nie jest, żyje w gronie ludzi wpychających mu wazelinę w każdy otwór jego ciała i myśli że jest wielki (zaglądnijcie na jego forum, słowa krytyki pod jego adresem od razu są kasowane a użytkownik zostaje zbanowany...), a prawda jest nieco inna, mięśniak uchodowany jak świnia na kiełbasę który do niczego nie dojdzie, skończy jako chemik czyli człowiek rozkładający chemie w Tesco...


Sory za mocne słowa, ale arogancja tego typa przekroczyła wszystkie granice, a teraz nagle cykor dupę mu ścisnął i niby za małą kasa tak ?!?!? ŚMIECH NA SALI !
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 10-07-2010 17:13:26 
A co do Tim'a, obawiam się że walka z Mariuszem może i mu otwarła furtki ale jednak wiele nie zwojuje już, jego czas przeminął.
 Autor komentarza: gegard
Data: 11-07-2010 11:15:45 
Jakie furtki???? Chyba na cmentarz MMA. Tim się skończył, gdy przegrał z Fedorem, a potem z Mercerem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.