UFN 22 OFICJALNIE

Spike TV dzisiaj oficjalnie ogłosiło, że gala Ultimate Fight Night 22 odbędzie się 15 września w 16-sto tysięcznej hali Frank Erwin Center w Austin w stanie Texas. W walce wieczoru były mistrz ADCC, Brazylijczyk Demian Maia (12-2) zmierzy się z kickboxerem Alanem Belcherem (16-6). Zapowiada się kolejne emocjonujące starcie grappler vs striker. Dla Maii będzie to powrót do oktagonu po porażce w walce o pas z Andersonem Silvą, natomiast Belcher w ostatnim pojedynku nie dał szans weteranowi Patrickowi Cote. Ponadto Matt Wiman (12-5) zmierzy się z Macem Danzigiem (19-8-1). W rozwinięciu znajdziecie pełny plakat i jeszcze kilka walk, które są zaplanowane na UFN 22.

Ponadto oficjalnie potwierdzone zostały jeszcze dwa pojedynki. Dwaj znakomicy zawodnicy BJJ: reprezentujący American Top Team Gleison Tibau (21-6 )zmierzy się z promowanym dzisiaj na czarny pas BJJ Jimem Millerem (17-2). Obaj zawodnicy są bardzo blisko walki o pas wagi lekkiej. Tibau w ostatniej walce pokonał przed czasem japońskiego gwiazdora Caola Uno. Miller natomiast od dawna jest liczącym się zawodnikiem w wadze lekkiej. Były champion IFL walczył z takimi zawodnikami jak: Gray Maynard czy Frankie Edgar.

Wreszcie ostatnią potwierdzoną walką jest pojedynek Cole Millera (16-6) z Brytyjczykiem, zwycięzcą TUFa 9 Rossem Pearsonem (11-3).

Z niepotwierdzonych informacji: Polak Tomasz Drwal zmierzy się z Nickiem Catone. Dla Tomka będzie to powrót po pechowej walce z Rousimarem Palharesem.

Efrain Escudero zmierzy się z Johnem Gundersonem, a Jared Hamman podejmie Kyle'a Kingsbury'ego.

Wszystko o UFC znajdziesz na UFC.PL
 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.