WYWIAD Z PAWŁEM BŁACHOWICZEM

-  Jak znalazłeś federację Hussars' Fight Night i dlaczego zainteresowałeś się występem na niej ?
P: O gali HFN dowiedziałem się z internetu. Przy okazji z tego miejsca chciałbym podziękować organizatorom za możliwość występu. Mam nadzieję, że nie zawiodę i razem z przeciwnikiem (red. Mahomed Tulshaev) pokażemy dobre MMA. Cieszę się, że co raz więc gal jest organizowanych w Polsce, dzięki temu młodzi zawodnicy mogą się rozwijać.

- Debiut w zawodowym MMA co raz bliżej. Jak wyglądają twoje przygotowania do tej walki ?
P: Tak będzie to mój debiut w zawodowym MMA i mam nadzieję, iż wykorzystam daną mi szansę i dalej będę rozwijał się walcząc na kolejnych galach w Polsce. Co do przygotowań to dzień zaczynam od treningu w klubie fitnnes o godzinie 8:30. Tam pracuję nad wytrzymałością i kondycją. Kolejny trening mam o godzinie 17:30 w tym czasie pracuję nad mieszanymi sztukami walki. Po MMA przychodzi czas na submission. Tak wygląda ogólnie mój plan treningowy od poniedziałku do piątku. W weekend nie mam treningu, staram się relaksować i ewentualnie czasami pobiegać.

-Co wiesz o swoim przeciwniku w walce na Hussars' Fight Night 1?
P: Staram się nie myśleć o przeciwniku. Wiem tylko, że będzie to rónież jego pierwsza zawododwa walka. Tak jak wspominałem wcześniej, mam nadzieję, że pokażemy publiczności w Siemiatyczach dobre i efektowne MMA.

- Transmisje telewizyjną oglądać będzie zapewnie wielu widzów, nie stremuje cię ten fakt ?
P: Cieszę się, że jest takie zainteresowanie galą HFN 1. Jeśli chodzi o tremę to wiadome, że w jakimś stopniu będzie występować. Myślę jednak, że nie powinno być z nią większych problemów. Razem ze mną na galę wybiera się sporo przyjaciół z Łodzi. Wierzę, że nie zawiodę ich, a oni wspomogą mnie dopingiem w czasie walki. Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich fanów MMA na tą galę i po raz kolejny podziękować organizatorom za zaproszenie. Przy okazji nie zapominam też o trenerach i im też składam wielkie podziękowania: Radkowi Olczykowi, Mikrowi Zbrog i Kamilowi Krzemińskiego jak i reszcie przyjaciół z teamu United Gym. Dzięki za wsparcie oraz, że jesteście ze mną i dzięki wam mogę rozwijać się i walczyć na tego typu galach. Również dziękuję firmie "Cios" Włocławek za dostarczenie suplementów oraz firmie "Nevada Travel" (www.nevadatravel.pl) za sponsoring.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. Do zobaczenia na gali HFN 1 !

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: daniel89990
Data: 19-07-2010 18:17:28 
A to jakiś brat Janka Błachowicza czy tylko zbieżność nazwisk??
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.