PETRUZELLI DOSTANIE JESZCZE JEDNĄ SZANSĘ

Świat poznał Setha Petruzelli (12-5) w październiku 2008 roku, kiedy niespodziewanie rozprawił się w 14 sekund z Kevinem Fergusonem, znanym bardziej jako Kimbo Slice. Dzięki tej wygranej "The Silverback" dostał drugą szansę od federacji UFC, gdzie wcześniej przegrał już dwukrotnie. Petruzelli nie popisał się i za trzecim razem, przegrywając podczas UFC 116 z Ricardo Romero przez poddanie w drugim starciu. Mimo wszystko jego szanse nie zostały jeszcze skreślone i dostanie jeszcze jedną okazję na potwierdzenie swoich umiejętności - bardzo możliwe, że stając naprzeciw urodzonego w Polsce Krzysztofa Soszyńskiego (21-10-1), który także podczas UFC 116 doznał porażki w rewanżu ze Stephanem Bonnarem.

- Ludzie z UFC byli zadowoleni z mojej postawy i zapytali, czy chcę jeszcze dla nich walczyć. Szczerze mówiąc, to według mnie nie będę należeć do UFC dopóki nie wygram w końcu tej cholernej walki. To wszystko czego teraz chcę, tym bardziej, iż jestem przekonany o tym, że mogę wygrać z każdym - powiedział wyraźnie rozczarowany swoją postawą Seth.

W kuluarach wymienia się dwa nazwiska jego potencjalnych przeciwników - właśnie Soszyńskiego oraz Luisa Cane'a (10-3) - Z przyjemnością zmierzę się z jednym i drugim - szybko zareagował na te doniesienia Petruzelli, którego powrót do oktagonu szacowany jest na przełom października i listopada.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: shannon0briggs
Data: 20-07-2010 19:09:25 
Ale Kimbo "zrobił" ładnie. Strącił szarżującemu na Niego kolano, wytracił z równowagi i zalał gradem ciosów na ziemi. A Kimbo wtedy był kreowany na przyszłego dominatora MMA po "backyardowych" sukcesach i wręcz niszczeniu oponentów spośród "mistrzow" swoich "hood" :) Polecam tre walke na youtube.
 Autor komentarza: shannon0briggs
Data: 20-07-2010 19:10:39 
Sprawdzcie tez sobie walke z Bobbym Sappem, tam Seth tez niezle rozpoczal i przegral przez kontuzje...
 Autor komentarza: otke
Data: 21-07-2010 09:22:14 
naprawdę fantastyczny fighter..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.