UFC 120 OFICJALNIE

16. października czeka nas kolejne święto MMA w Wielkiej Brytanii. W hali O2 w Londynie w walce wieczoru Michael 'The Count' Bisping (19-3) chce pokazać się z dobrej strony po porażce z Wanderleiem Silvą na UFC 110. Jego pierwszą ofiarą w drodze na szczyt wagi średniej ma być ulubieniec japońskiej publiczności Yoshihiro Akiyama (13-2). Akiyama także chciałby zmazać plamę na honorze po porażce z Chrisem Lebenem na UFC 116. Były judoka przeważał niemal całą walkę, by w trzeciej rundzie dać się złapać w duszenie trójkątne. Obaj mają o co walczyć, obaj są czołowymi zawodnikami wagi średniej i obaj mają zadatki na mistrza. To trzeba zobaczyć.

Ponadto Dan Hardy powraca do oktagonu po nieudanej próbie zdobycia pasa wagi półśredniej. Jego rywalem będzie były mistrz WEC Carlos Condit. Obaj są zmotywowani, obaj mają świetną stójkę i obaj potrafią dać dobrą walkę. Czy reprezentujący Anglię Hardy poradzi sobie z nieustępliwym Carlosem? Przekonajcie się sami 16. października. Ponadto John Hathaway zmierzy się z Mike'm Pyle. Oto przewidywana rozpiska:

Michael Bisping vs. Yoshihiro Akiyama
Dan Hardy vs. Carlos Condit
John Hathaway vs. Mike Pyle
Cheick Kongo vs. Travis Browne
James Wilks vs. Claude Patrick
Cyrille Diabaté vs. Alexander Gustafsson
James McSweeny vs. Tom Blackledge
Rob Broughton vs. Vinicius Quieroz
 

Czytaj więcej o UFC w serwisie sporty-walki.org oraz w UFC.PL

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gegard
Data: 21-07-2010 15:27:11 
Wasze typy kochani? :)

Ja liczę na Akiyamę, mam nadzieję, że da radę, ale Bispo trenuje z Rampage i zna dużo obron przed obaleniami.

I liczę na powrót Hardy'ego :D Oczywiście cieszy także Diabate
 Autor komentarza: pawelzuber
Data: 21-07-2010 23:31:27 
Akiyama przez decyzję. Chociaż jak patrzę na te jego opuszczone za nisko gacie... bez komentarza... Ma za sobą dwie świetne walki. Bardzo solidny zawodnik. Bispinga lubię, bo jest konkretny, ale chyba polegnie. Jeśli Hardy trenował jak przed walką z GSP, to Condit przegra przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.