MACHIDA: SILVA MIAŁBY OGROMNE SZANSE

Swego czasu Dana White miał wielką ochotę na zorganizowanie pojedynku pomiędzy Lyoto Machidą (16-1) oraz Andersonem Silvą (26-4), ale jako iż obaj panowie się przyjaźnią, ostatecznie nie doszło do tej potyczki. Teraz, gdy Lyoto stracił tytuł wagi półciężkiej na rzecz Mauricio Ruy (19-4), otworzyła się szansa na zorganizowanie walki "Pająka" z nowym championem w limicie do 93. kilogramów. Oto co na temat tej idei miał do powiedzenia Machida.  

- Anderson zna już bardzo dobrze "Shoguna", ponieważ razem trenowali i sparowali. Zna jego mocne i słabe strony, dlatego też daje mu to małą przewagę. W mojej ocenie, Silva miałby ogromne szanse na zwycięstwo w tej walce i zunifikowanie tytułów wagi średniej oraz półciężkiej. Rua to twardziel, zresztą pokazał to zostając mistrzem, ale Anderson miałby z nim większe szanse - ocenił Machida, który przecież dwukrotnie walczył z Mauricio, a z Silvą trenuje na co dzień.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gegard
Data: 26-07-2010 23:49:50 
Anderson niestety rozjechałby Shoguna. Obaj walczą bardzo podobnie. Bazują na doskonałej stójce, tylko że Pająk jest w niej wszechstronniejszy, i na mocnym parterze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.