TONEY: WIDZIAŁEM STRACH W JEGO OCZACH

Po oficjalnym ważeniu James Toney oraz Randy Couture (18-10) stanęli twarzą w twarz i pozowali wspólnie do zdjęć. Skazany na pożarcie przez niemal wszystkich specjalistów, były mistrz świata w boksie zawodowym kategorii średniej, super średniej oraz junior ciężkiej, cały czas wierzy jednak w siebie bardzo mocno. Po ważeniu stwierdził nawet, iż w oczach Couture'a ujrzał strach i przerażenie.

- Widziałem strach w jego oczach. Jego fani się nim zachwycali jaki jest twardy, lecz ja widziałem co innego. On w życiu nie widział jeszcze kogoś takiego jak ja. Jeśli zamierza podjąć ze mną otwartą wymianę, znokautuję tego sku... - powiedział ekscentryczny pięściarz, odnosząc się również do panującego na tronie organizacji UFC wagi ciężkiej Brocka Lesnara, który przecież odebrał tytuł właśnie Randy'emu - Powiem wam coś, Lesnar nie ma w ogóle serca do walki. Każdy widział to w jego ostatnim występie, gdzie uciekał jak kurczak. On jest mistrzem UFC, a ja mistrzem całej wagi ciężkiej - zakończył James.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: iron
Data: 28-08-2010 14:08:34 
Możecie sobie myśleć o nim co chcecie ale ja na te walkę czekam tak podemocjowany jak na walke Fedora nawet wcześniej wróce z wesela żeby zdążyc:-)
 Autor komentarza: timebandit
Data: 28-08-2010 14:57:43 
"Uderzę Couture'a tak mocno, że jego dziadkowie to poczują"-Toney wybulgotał:)coby nie powiedzieć, zabawny z niego gość.

Czy ta walka oprócz orange sport jest gdzies jeszcze do łyknięcia? g.03.30 start show
 Autor komentarza: timebandit
Data: 28-08-2010 15:24:36 
a)„Couture ma jaja, że chce ze mną walczyć, ale nie ma fightera MMA, która ma takie jaja, żeby mnie pokonać.A jeśli tacy są, to popełnią samobójstwo”- potrafi docenić przeciwników;)
b)”Podziwiam Couture'a za odwagę, że staje ze mną do walki, ale nie ma chyba w MMA nikogo, kto poradziłby sobie ze mną w stójce..”- pytanie jak z parterem:)

Zawsze miałem wrażenie, że obijanie w boksie uszkadza trwale mózg, ale tu mamy przykład, że u Toney'a pojawiają się nowe połacie mózgowe o wielkich zdolnościach krasomówczych.
http://www.mmafighting.com/2010/07/29/james-toney-ill-hit-randy-couture-so-hard-his-grandparents-fee/
 Autor komentarza: Furmi
Data: 28-08-2010 16:35:11 
Po raz pierwszy będę chyba kibicować Toneyowi - nie ma za dużo szans, ale może mu wyjdzie jakaś petarda...
 Autor komentarza: Darkegg91
Data: 29-08-2010 07:16:43 
Gala już się zakończyła. Tak jak każdy przypuszczał. James w stójce jest niesamowicie groźny ale w parterze nie ma nic do powiedzenia.. Randy mu to boleśnie uświadomił wygrywając przez subm. Frankie Edgar pokazał że zwycięstwo nad BJ Pennem to nie był przypadek.. Może po tej walce BJ Penn przeniesie się do wyższej kategorii a może zmieni team... kto to wie. Na razie nie kwestionowanym mistrzem jest Frankie Edgar.!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.