VITOR BELFORT VS. ANDERSON SILVA W LUTYM

Organizacja Dana White'a oficjalnie potwierdziła, że podczas gali UFC 127, która odbędzie się 5 lutego, dojdzie do jednego z najbardziej oczekiwanego pojedynku w historii mieszanych sztuk walki, czyli na przeciw siebie w walce o mistrzowski pas kategorii średniej staną Vitor Belfort (19-8) i aktualny champion Anderson Silva (27-4).

"The Spider" ostatni raz w klatce pojawił się w sierpniu na gali UFC 117, gdzie wygrał z Chaelem Sonnenem (25-11-1) przez poddanie w piątej rundzie, choć to ten drugi zdominował cały pojedynek i zwycięstwo miał na tacy. Walka tak bardzo spodobała się wielu obserwatorom i samej organizacji, że natychmiast ogłoszono informację o prawdopodobnym rewanżu - lecz jak wiemy w najbliższym czasie do niego nie dojdzie, gdyż Sonnen został zawieszony na rok za zażywanie nielegalnych środków przed wspomnianą walką.

Natomiast Belfort nie walczył już od roku, gdyż ostatni raz pojawił się na gali UFC 103 w Dallas, gdzie pokonał Richa Franklina (28-5) przez nokaut w pierwszej rundzie. Ostatnio mówiło się, że "The Phenom" będzie walczył na listopadowej gali UFC, lecz nabawił się kontuzji i na niemieckiej ziemi nie wystąpi, więc teraz może sie spokojnie przygotowywać do walki o mistrzowski pas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.