BARNETT: STRIKEFORCA MA LEPSZĄ KATEGORIĘ CIĘŻKĄ NIŻ UFC

Jeden z najlepszych zawodników MMA na świecie, Josh Barnett (29-5), który przed czteroma laty pokonał naszego Pawła Nastulę (2-4), stwierdził, że waga ciężka jest lepiej obsadzona w organizacji Strikeforce niż w UFC. Można by się tym zgodzić i nie zgodzić, bo przypomnijmy sobię jak równie dobrych i utalentowanych zawodników ma ta kategoria u Dana White'a, a są to m.in. Cain Velasquez, Junior Dos Santos, Shane Carwin, Frank Mir, czy Brock Lesnar.

- Dywizja ciężka w Strikeforce jest teraz fenomenalna. Jeżeli ktoś jest innego zdania, niech spojrzy jacy zawodnicy w ostatnich latach tam występują: ja, Fedor, Alistair, Bigfoot, Arlovski i Werdum. Sprawdźcie nasze rekordy, zobaczcie ile mamy zwycięstw - te dane przewyższają pięciu najlepszych zawodników UFC w tej samej kategorii. To prawda, że nie musisz mieć dużo zwycięstw, aby być wielkim wojownikiem, lecz mimo wszystko uważam, że jesteśmy lepszymi zawodnikami i jesteśmy bardziej znani w świecie MMA.  - powiedział Barnett.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 02-10-2010 17:52:43 
Na pewno nie lepszą, ale i nie gorszą - uważam Fedora za lepszego od Lesnara, ale są jeszcze Velasquez, Junior dos Santos, Nogueira, Mir...
 Autor komentarza: skoromny
Data: 02-10-2010 21:05:55 
barnett ma racje na dzień dzisiejszy w sf walczą lepsi zawodni bardziej doświadczeni,nie trzeba ich promować i mówienie o nich że należa do czołówki cieżkiej nie jest nawet śmieszne ,w przeciwieństwie do ufc,jeśli chodzi o lesnara myśle że przegrał by z każdym z top 5 z sf.
 Autor komentarza: tonio77
Data: 03-10-2010 02:45:54 
no coz, jesli mocniej sie nad tym zastanowic i przez chwile zapomniec o zaslepieniu wielkoscia ufc, to moze rzeczywiscie barnett ma racje. chociaz ja osobiscie dalbym remis.
od kiedy werdum i arlovski przeszli do strikeforce, sily sie bardziej wyrownaly i juz nie tylko fedor reprezentuje ta organizacje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.