VALKYRIE 8 - ZAPOWIEDZI

Wiadomo już, kto pojawi się na kolejnej gali Valkyrie 8, która odbędzie się w Tokio 28. listopada.

Mei “V Hajime” Yamaguchi (6-2-0) będzie bronić swojego tytułu w wadze do 52 kg, a jej przeciwniczką będzie Kyoko Takabayashi (11-4-0). Będzie to rewanż, za walkę sprzed ponad roku, kiedy to Mei pokonała Kyoko niejednogłośną decyzją sędziów.

Mei Yamaguchi zdobyła tytuł w lutym tego roku, i od tamtej pory nie walczyła w MMA. Startowała za to w shootboxingu, gdzie nawet udało jej się dojść do półfinału w Shoot Boxing Girls S-Cup.

Takabayashi zaczęła swoją przygodę w zawodowym MMA w 2005 r w Samckgirls. Do roku 2007 miała już na koncie 9 walk, w tym tylko jedną przegraną. Jednak w listopadzie 2007 roku, tą dobrą passę przerwała legendarna już Megumi Fuji (22-0-0). Od walki z Megumi przegrała trzy razy i wygrała trzy razy. Ale też zaznaczyć trzeba, że walczy z zawodniczkami z wyższej półki, niż to miało miejsce na początku jej kariery. I jak najbardziej ma tym razem, szansę pokonać Mei. Szczególnie, że wynik ich poprzedniego pojedynku był dość kontrowersyjny.  

Na tej samej gali rozegrana będzie też pierwsza w historii Valkyrie walka o tytuł w wadze Open: Mizuho Sato (6-4-0) po raz drugi będzie próbowała pokonać Rin Nakai (8-0-0). Może tym razem jej się uda.  


 


 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.