JON JONES VS. RYAN BADER NA UFC 127 W LUTYM

Federacja Ultimate Fighting Championship, na swojej 127. gali, planuje zorganizować walkę pomiędzy dwoma świetnymi zawodnikami wagi półciężkiej - Jon Jonesem (11-1) a Ryanem Baderem (12-0).

Zwycięzca dostanie możliwość walki o pas UFC Light Heavyweight, który obecnie posiada Mauricio "Shogun" Rua (19-4). Jon Jones, który w 2010 roku dwukrotnie wygrywał z Vladimirem Matyushenko (24-5) i Brandonem Verą (11-5) poprzez techniczny nokaut w pierwszej rundzie, będzie znakomitym rywalem dla Ryana Badera - zwycięzcy ósmego sezonu "The Ultimate Fighter" oraz niepokonanego obecnie na żadnym ringu MMA.

Walką wieczoru na gali UFC, która odbędzie się 5 lutego w Las Vegas, będzie pojedynek pomiędzy obecnym mistrzem UFC w wadze średniej Andersonem Silvą (27-4), a byłym mistrzem w wadze średniej Vitorem Belfortem (19-8).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pawelzuber
Data: 03-10-2010 23:09:01 
Oj Bader, padnie przy Bones. Jones ma świetne przyspieszenie. Z byle czego potrafi uderzyć, do tego jest cholernie agresywny. Wychodzi, robi swoje. Zapasy Badera nie wystarczą, stójkę ma już dobrą, ale Jones to dla mnie kandydat na... jeszcze za wcześnie dla obydwu! Przecież w LH są: Machida, Rampage, Evans... Zwycięzca walki powinien zawalczyć z którymś z wyżej wymienionych!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.