KENNY FLORIAN POWRACA W STYCZNIU!

Kenny Florian (13-5), po swojej przegranej z Gray`em Maynardem (10-0) na gali UFC 118, postanowił wrócić do klatki najszybciej jak to możliwe. Florian jest niesamowicie szczęśliwy z tego, że wznawia treningi na macie. Kenny słyszał od innych ludzi, dlaczego przegrał swoją ostatnią walkę. Zapasy nie były jego mocną stroną w ostatnim pojedynku, więc zaczął ostro nad tym ćwiczyć, aby wrócić do oktagonu silniejszym.

"Po swojej walce, Kenny bardzo przejął się przegraną. Wiedział, że zapasy to coś, nad czym musi mocno popracować. Wrócił więc na matę już w poniedziałek! - opowiada Malki Kawa, menedżer Kenny`ego Floriana. "Nie odpuszcza żadnego dnia. Ćwiczy codziennie."

Karty na kolejne gale powoli zapełniają się. Kawa zatelefonował do UFC mówiąc, że Florian chce jak najszybciej wrócić do klatki. Dana White odpowiedział: "Świetnie! Może pasowałby termin 20 listopada przeciwko B.J. Pennowi (15-7-1)?". Malki wiedział jednak, że listopad to zbyt wczesny termin. Bardziej pasowałby styczeń, ewentualnie grudzień.

"Nie mamy jeszcze stu-procentowego kandydata dla Kenny`ego. Lista kandydatów jest naprawdę duża."

Lista potencjalnych rywali Kenny`ego Floriana jest zapełniona talentami wagi półciężkiej. Zawodnicy tacy jak Jim Miller (18-2), Evan Dunham (11-1) czy Sean Sherk (36-4-1), mogą zostać przyszłymi przeciwnikami Floriana, jednakże UFC nie podjęło jeszcze żadnej decyzji na ten temat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pawelzuber
Data: 08-10-2010 17:54:40 
Drobny błąd. "wagi półciężkiej" :P ale nie ma co się czepiać. Florian nie ma takiego talentu jak Dunham, czy BJ, ale jest bardzo pracowity i inteligentny. Wierzę, że zdobędzie pas. Dajcie mu Dunham'a! A Miller niech zawalczy z Sherk'iem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.