NICK DIAZ CHCE WALKI Z GEORGESEM ST-PIERRE

Mistrz kategorii półśredniej, federacji Strikeforce, Nick Diaz (23-7), który pokonał KJ Noonsa (9-2) podczas sobotniej gali pokazał, że jest niekwestionowanym numerem jeden we wspomnianej federacji. Amerykanin  w wywiadzie dla Fight Magazine powiedział, że jest najlepszy i chce to udowodnić w pojedynkach z lepszymi, niż jego ostatni rywal.

- Chcę walk z lepszymi zawodnikami. Nie mówię, że Noons jest słaby, bo jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale ja po prostu chcę walczyć z bardziej rozpoznawalnymi zawodnikami w MMA. Uważam, że to Georges St-Pierre jest tym, którego uważa się za najlepszego, więc pozwólcie mi z nim walczyć, a pokaże jak dużo osób się myli stawiając go na pierwszym miejscu. Chciałbym jeszcze powiedzieć, że mogę się przenieść do kategorii 155 lub 185 funtów - udowodnię swoją wartość. - powiedział Diaz.

Jak według Was skończyłby się pojedynek: Diaz vs. St-Pierre?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arnipilawa (Redaktor sporty-walki.org)
Data: 12-10-2010 21:34:42 
To niewątpliwie byłby jeden z lepszych pojedynków na przestrzeni ostatnich lat w MMA, ale mimo wszystko uważam, że to St-Pierre okazałby się lepszy :D
 Autor komentarza: Kolczu
Data: 12-10-2010 23:16:34 
Nick przez całą walkę był by obalany przez GSP... Myślę że na tą chwile nie ma na niego kozaka...
 Autor komentarza: wojt3k
Data: 12-10-2010 23:25:06 
Nie tylko GSP, ale Fitch czy Koscheck daliby radę Diazowi. Strikeforce to nie UFC. A ja nie mogę się doczekać pojedynku GSP z Koscheckiem :) Nieśmiertelne obalenia GSP pewnie znowu zrobią swoje.
 Autor komentarza: juniorkrk (Redaktor sporty-walki.org)
Data: 13-10-2010 13:33:36 
Diaz, ok - ma serce do walki, nieprzewidywalny styl, ale do GSP brakuje mu od cholery i jeszcze ciut ciut. Nie ma w jego ciosach takiej petardy by znokautowac GSP, a St-Pierre jest zbyt starym wyjadaczem, by Diazowi było łatwo go poddać w parterze. Nie wiem czy jest aż takim artystą parteru jak Werdum by sprawić podobną niespodzianke.
 Autor komentarza: tonio77
Data: 13-10-2010 16:49:16 
starszy diaz pokonal juz kogo sie dalo w strikeforce i chyba czas aby wrocil do ufc. napewno od razu nie dostalby gsp ale jakiegos troche latwiejszego przeciwnika. na dzien dzisiejszy gsp by go zmiotl moim zdaniem
 Autor komentarza: Kolczu
Data: 13-10-2010 18:18:21 
Nie przesadzajmy że pokonał każdego. Jest Cyborg, jest Woodley...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.