JOHN MAKDESSI VS PAT AUDINWOOD NA UFC 124

Jakub Madej, MMA Junkie

2010-10-14

Niepokonany Kanadyjczyk, walczący w wadze lekkiej John Makdessi (7-0) zadebiutuje w walce w oktagonie przeciwko Patowi Audinwoodowi (9-1-1) 11 grudnia, na gali UFC 124.

UFC 124 odbędzie się na hali Bell Centre w Montrealu, a walką wieczoru, będzie pojedynek o pas wagi półśredniej pomiędzy Georgesem St-Pierre (20-2) a pretendentem do tytułu Joshem Koscheckiem (15-4).

Były kickboxer, John Makdessi przygotowuje się do walki z obecnym trenerem St-Pierre`a, Firasem Zahabim, na sali Tristar Gym w Montrealu. Warto wspomnieć, że Makdessi w najbliższym czasie otwiera własną salę gimnastyczną, Team Bull Squad, gdzie będzie kontynuował treningi z Zahabim.

Popularny  "The Bull", w zeszłym miesiącu pokonał weterana federacji WEC, Bendy`ego Casimira na punkty. Była to pierwsza wygrana Makdessi`ego na punkty, gdyż wcześniej wygrywał tylko przed czasem poprzez TKO.

Audinwood, który trenuje z Teamem BombSquad w Nowym Yorku, swój pierwszy pojedynek w UFC przegrał przeciwko Thiago Tavaresowi (15-3-1). We wrześniu, na galę UFC 119, wychodził ze wspaniałą passą czterech wygranych pod rząd, dzięki czemu zyskał sobie przydomek "Awesomely Awesome".