CONDIT CHĘTNY DO WALKI Z ST-PIERRE

Zawodnik UFC wagi półśredniej, Carlos Condit (26-5) przyznał po swoim zwycięstwie nad Danem Hardym (23-8) w poprzednią niedzielę, że jest gotowy na walkę ze swoim kolegą Georgesem St-Pierre (20-2). Kanadyjczyk jest przez wielu uznawany za najlepszego zawodnika MMA na tym globie bez podziału na kategorie, ale Condit uważa, że mógłby z nim wygrać.

- Jeśli chodzi o 'GSP' to on jest moim kolegą, więc na temat jakiegoś, ewentualnego pojedynku nigdy nie rozmawialiśmy, aczkolwiek byłoby głupotą gdybym z takiej okazji nie skorzystał, więc mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się i o tym porozmawiamy. Są pewne problemy jeśli chodzi o zorganizowanie tej walki, lecz można by je jakoś rozwiązać.

Carlos w pojedynku z Hardym na UFC w Anglii znakomicie się zaprezentował, gdyż pokonał go przez nokaut już w pierwszej rundzie. Natomiast St-Pierre z tym samym zawodnikiem w maju wygrał przez decyzję sędziów po 5. bardzo ciekawych rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonio77
Data: 18-10-2010 18:50:32 
jeszcze za wczesnie dla condita na walke z gsp. po zwyciestwie z hardym napewno wskoczyl do czolwki ww. teraz mozliwe ze zawalczy rewanz z kapmanem. ewentualnie pojedynek z chrisem lytle, ktory ostatnio wygral rewanz z serra
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.