BISPING CHCE REWANŻU Z SILVĄ

Michael Bisping (20-3), który znakomicie poradził sobie z Japończykiem Yoshihiro Akiyamą (13-3), wygrywając z nim przez decyzję sędziów podcza UFC, chce walki rewanżowej z Wandereliem Silvą (33-10-1), z którym przyszło mu się zmierzyć pierwszy raz na początku roku.

- Chciałbym zawalczyć z Silvą ponownie, ponieważ czuję, że od naszego pierwszego starcia znacznie urosłem jako wojownik. Dla mnie miejsce i data nie zna znaczenia, może to być nawet nadchodząca gala TUF 12. W pierwszym pojedynku nie walczyłem na miarę swoich umiejętności, gdyż na początku źle mi szło i później już miałem za dużo do nadrobienia. - powiedział Bisping.

- Akiyama jest dobrym zaowdnikiem i wygrać z nim nie było tak łatwo. Wierzyłem w moje umiejętności i mój trening. - dodał o walce na UFC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonio77
Data: 18-10-2010 19:13:37 
bisping podyktowal bardzo szybkie tempo z akiyama i bez przerwy probowal atakowac japonczyka. wygladal naprawde dobrze w tej walce. czy potrzebuje rewanzu z silva? napewno wygrywajac z wanderleyem by sporo udowodnil, a jest w stanie z nim wygrac. wydaje mi sie ze bisping sie troche zmienil i teraz sprobuje byc moze po raz ostatni utorowac sobie droge do tytulu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.