BROCK LESNAR I CAIN VELASQUEZ O MISTRZOWSKIEJ WALCE

Już w ten weekend odbędzie się gala UFC 121, na której w walce wieczoru Brock Lesnar (5-1) zmierzy się z Cainem Velasquezem (8-0) o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Oto co obaj zawodnicy mięli do powiedzienia na kilka dni przed planowaną potyczką:

- Napewno nigdy nie walczyłem z kimś tak wielkim, uzdolnionym i silnym. Wszystko co mogę zrobić to przygotowywać się bardzo ciężko w gymie i trenować z bardzo dobrymi sparingpartnerami. Jestem pewien swoich umiejętności przed tym pojedynkiem! Oglądałem filmy z jego walk, ponieważ do każdego pojedyku musisz się inaczej przygotować i jestem pewien, że to zaprocentuje w sobotę. - powiedział Velasquez.

- Oczywiście jestem mistrzem wagi ciężkiej z kilku powodów i nie sądzę, aby Cain ze mną wygrał. Wiem, że jest dobrym fighterem, sportowcem i wrestlerem, więc przygotowywuje pewnie na mnie dobrą taktykę - ja też będę dobrze przygotowany i wygram! - odpowiedział Lesnar, na wypowiedź Caina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: otke
Data: 21-10-2010 14:06:41 
Cain jest wszechstronny i naprawdę dobry, ścisła czołówka światowa. Wcześniej go trochę nie doceniałem, ale to świetny fighter. Będzie miał problemy z siłą i wielkością Brocka, który jest strasznie odporny na ciosy(nie da się z pewnością znokautować), mam nadzieje że Lesnar robi postępy i udoskonala swoje atrybuty. Jak dla mnie wygra Brock wygra na ptk.
 Autor komentarza: dekciw
Data: 21-10-2010 21:33:24 
a ja mysle, ze Brock polegnie... ostatnia jego walka byla zalosna, wygral bo z Carwina uszlo powietrze... :) przy Cain'e nie ma takiej mozliwosci, a do tego Cain ma dynamit w lapie (patrz Nogueira znany z zelaznej szczeki)nie to co Shane.
Co jeszcze? Cain umie sie zachowac w parterze, jest szybki i bardzo ale to bardzo silny. Kongo, Rothwell - Cain rzucal nimi jak workami ziemniakow.
W sumie... kogo ja tutaj opisuje? :) sami zobaczycie juz w sobote.
pzdr
 Autor komentarza: dekciw
Data: 21-10-2010 21:34:36 
Lesnar to tytan pracy
Cain - MEGA MEGA talent
tyle w temacie
pzdr
 Autor komentarza: otke
Data: 22-10-2010 11:10:38 
"a do tego Cain ma dynamit w lapie (patrz Nogueira znany z zelaznej szczeki)nie to co Shane"
hehehe, bez jaj. Carwin jest napewno silniejszy i mocniej bije niż VELASQUEZ..fakt, Lesnar miał w walce z nim dużo szczęścia.
 Autor komentarza: otke
Data: 22-10-2010 11:13:42 
poza tym nog już w walce z Cainem nie był już tym samym twardzielem co w walkach z np Fedorem(te wszystkie zebrane przez całą karierę bomby zrobiły swoje). A było tego wiele:Fedor, Cro Cop, Sap, Mir i wielu innych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.