7. EDYCJA MLS - WYNIKI

Rekordowa obsada zawodów w Płocku! Dwadzieścia jeden walk rankingowych oraz dziewięć sparingowych stoczyli zawodnicy w trakcie 7 edycji Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR, która odbyła się 30 października. Pojedynki odbyły w trzech formułach: K-1, low kick oraz MMA.

- Za chwilę mamy święta, całe rodziny przemieszczają się po kraju, odwiedzają cmentarze, sprzątają groby i nie ukrywam, że z tych powodów trochę obawialiśmy się o frekwencję na tej edycji ligi SPARTANWEAR - powiedziała rzecznik MLS - Agnieszka Kopcińska-Kansy. – Zostaliśmy mile zaskoczeni rekordową ilością przybyłych zawodników na nasze zawody. Mało tego, że na tej lidze padł rekord stoczonych walk to jednocześnie dołączył do nas kolejny mocny klub sportów walki - SAMOLEWSKI TEAM Poznań. Jeśli w takim tempie będzie rozwijać się SPARTANWEAR to wkrótce będziemy musieli pomyśleć o zakupie drugiego ringu – dodała rzecznik.

Komisja zawodów złożona z ekspertów MMA oraz K-1 po zakończeniu zawodów przyznała wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników:

Radosław Demczur /SAMOLEWSKI TEAM Poznań / - najlepszy zawodnik zawodów
Jakub Krasuski /PALESTRA W-wa/ - najlepsze KO zawodów
Radosław Demczur /SAMOLEWSKI TEAM Poznań / vs. Daniel Jędrzejewski /HUNTER GYM Bydgoszcz/ - najlepsza walka zawodów

Wyniki MLS 7: /zwycięzcy na pierwszych pozycjach/

Bartłomiej Baniewicz /GERKE MMA Grudziądz/ vs. Marek Komarnicki /KOHORTA Poznań/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa - 90 kg, MMA, 2 x 3 minuty

Tomasz Szczepkowski /GARUDA Muay Thai Gym W-wa/ vs. Marcin Buksiński /GERKE MMA Grudziądz/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa - 100 kg, MMA, 2 x 3 minuty

Radosław Demczur /SAMOLEWSKI TEAM Poznań / vs. Daniel Jędrzejewski /HUNTER GYM Bydgoszcz/ – na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 71 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Krzysztof Olszewski /Palestra W-wa/ vs. Tomasz Walkowiak /HUNTER GYM Bydgoszcz/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 62.5 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Mateusz Łuczywek /SAMOLEWSKI TEAM Poznań/ vs. Krzysztof Łakomski /HUNTER GYM Bydgoszcz/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 66kg, formuła low kick, 3 x 2 minuty

Damian Miszczak /HUNTER TEAM Stargard Szczecin/ vs. Bartosz Szymański /Palestra W-wa/ - na punkty, niejednogłośną decyzją sędziowską – 2:1. Kategoria wagowa - 86 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Michał Babierecki /HUNTER TEAM Stargard Szczecin/ vs. Mariusz Borecki /Palestra W-wa/- na punkty, niejednogłośną decyzją sędziowską – 2:1. Kategoria wagowa - 71 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Łukasz Demczur /SAMOLEWSKI TEAM Poznań / vs. Łukasz Dajek /Palestra W-wa/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 64 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Kamil Ekert /Palestra W-wa/ vs. Marcin Żbik /HUNTER TEAM Stargard Szczecin / - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 56 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Paweł Deluga /Palestra W-wa/ vs. Zbigniew Stawicki /HUNTER GYM Bydgoszcz/ – na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 86 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Marcin Stankiewicz /HUNTER GYM Bydgoszcz/ vs. Bartosz Ręboza /Smok Toruń/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 72.5 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Przemysław Bubiński /KOHORTA Poznań/ vs. Daniel Skwarski /Palestra W-wa/ - na punkty, niejednogłośną decyzją sędziowską – 2:1. Kategoria wagowa - 81 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Jakub Labiak /SAMOLEWSKI TEAM Poznań/ vs. Michał Zieliński /Prudnik – niezrzeszony/ - na punkty, niejednogłośną decyzją sędziowską – 2:1. Kategoria wagowa - 71 kg, formuła low kick, 3 x 2 minuty

Marcin Michta /GARUDA Muay Thai Gym W-wa/ vs. Marcin Jandy /KOHORTA Poznań/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa - 68 kg, MMA, 2 x 3 minuty

Jakub Krasuski /Palestra W-wa/ vs. Mikołaj Poilakowski /SAMOLEWSKI TEAM Poznań/ - przez KO w 2R. Kategoria wagowa - 71 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Mateusz Białecki /Smok Toruń/ vs. Maciej Łęgowski /HUNTER GYM Bydgoszcz/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 60 kg, formuła low kick, 3 x 2 minuty

Paweł Łuczywek /SAMOLEWSKI TEAM Poznań/ vs. Kamil Mularczyk /HUNTER GYM Bydgoszcz/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 62.5 kg, formuła low kick, 3 x 2 minuty

Tomasz Sieradzki /GARUDA Muay Thai Gym W-wa/ vs. Bartłomiej Ratajczyk /KOHORTA Poznań/ - przez TKO w 3R. Kategoria wagowa - 79 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Radosław Demczur /SAMOLEWSKI TEAM Poznań / vs. Łukasz Łęczycki /GARUDA Muay Thai Gym W-wa/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 71kg, formuła K-1, 2 x 2 minuty

Andrzej Michalczyk /SAMOLEWSKI TEAM Poznań/ vs. Błażej Kołacz /HUNTER TEAM Stargard Szczecin/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 65 kg, formuła low kick, 3 x 2 minuty

Damian Miszczak /HUNTER TEAM Stargard Szczecin/ vs. Karol Wojtas /GARUDA Muay Thai Gym W-wa/ - na punkty, jednogłośna decyzja sędziowska – 3:0. Kategoria wagowa – 79kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Kolejne edycje MLS zostaną rozegrane w dniach: 13 i 27 listopada oraz 11 grudnia. Wszystkie w hali sportowej przy ul. Korczaka 10 w Płocku.

Darczyńcy Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR:

Urząd Miasta Płocka; SOLVADIS Polska sp. z o.o. z Wrocławia, Galeria Handlowa Mazovia w Płocku; marka odzieżowa SPARTANWEAR; PPH POLPOR sp. z o. o. Biała koło Płocka; Wydrukcyfrowy.pl; Agencja Reklamy KAMA w Płocku; sklep internetowy YACHU.pl; firma odzieżowa MORDEX; Auto Serwis KUSY; KMK MEGAM Hurtownia Alkoholi w Płocku; Salon Masażu i Rehabilitacji Bio Fit w Płocku; EKO Bus Płock oraz firma - SPORT MASTERS z Warszawy, która dostarcza sprzęt sportowy dla walczących zawodników.

Medialnie MLS wspierają: terazmazowsze.pl, skibek.pl, Gazeta Wyborcza; Tele Top - telewizja lokalna Płock / Płońsk; czasopismo - Kulturystyka i Fitness SPORT dla Wszystkich; telewizja internetowa Perfekt – TV oraz portale internetowe: mmarocks.pl, Fight24.pl, mmablog.pl, sporty-walki.org, kibo.pl, kickboxing-news.com, wirtualnyplock.pl, plocek.pl, k- sport.pl.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Spartanwear jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta i Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych oraz Stowarzyszenia Nasz Kraj. Promotorem projektu jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawują: Polski Związek Kick – Boxingu (PZKB) oraz federacja World Karate and Kickboxing Association (WKA). Patronat Honorowy Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR sprawuje Mirosław Milewski Prezydent Miasta Płocka.

Zgłoszenia i pytania do organizatorów można wysyłać pod adresy: biuro@k-1.pl oraz plkb@plkb.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.