MMA CHALLENGERS 5 W KLATCE

Najbliższa, piąta już gala mieszanych sportów walki "MMA Challengers" odbędzie się 21 listopada po raz kolejny w zabytkowej hali Elektrociepłownii Szombierki. Wśród 12  zawodowych pojedynków odbywających się w oktagonalnym ringu, zobaczyć będzie można doświadczonych zawodników z Polski, Czech i Słowacji a walką wieczoru będzie starcie obrońcy pasa MMA Challengers w kategorii 93kg – Ireneusza Cholewy, naprzeciw którego stanie fighter ze Słowacji - Boris Tonkovi . Poza tym silnie obsadzony turniej w kategorii 66kg oraz kilka walk dodatkowych, w tym dwa pojedynki na zasadach K1. Jak zwykle zaproszono wielu gości honorowych ze świata sportów walki. W roli gości specjalnych i trenerów zobacyzć będzie można między innymi: gwiazdę polskiej sceny MMA, posiadacza pasa KSW – Krzysztofa Kułaka (sędzia główny MMA Challengers),  Damiana Jonaka – Mistrza Świata w boksie, Damiana Grabowskiego - czołowego polskiego zawodnika MMA, Marcina Helda - najmłodszą gwiazdę polskiej sceny MMA, posiadacza pasa MMA Challengers w kat. 73kg. i wielu innych.

Począwszy od piątj edycji MMA Challengers walki odbywają się w oktagonalnym ringu otoczonym siatką (przez niektórych naywanych klatką). Czas walki to dwie rundy po pięć minut, a w przypadku walk turniejowych dwie czterominutowe rundy z jednominutową przerwą. Oficjalna prezentacja zawodników, ważenie oraz konferencja prasowa odbędzie się w Hotelu Bristol w Bytomiu, dzień przed galą tj. w sobotę 20 listopada o godzinie 17.00.

Następna, szósta gala MMA Challengers będzie miała miejsce w katowickim Spodku 13 lutego 2011r. a w najbliższym czasie odbędą się również dwa najstarsze turnieje MMA w Polsce - Hadaka Waza (12 grudnia - Bytom) i turniej MMA w kimonach Irigumi-Go (13 lutego 2011r. - Katowice).

Bilety w przedsprzedaży w obniżonych cenach 35zł oraz VIP 180zł można kupić w sklepie TAO w Bytomiu na ulicy Dworcowej 9 oraz na www.takedown.pl. Ze względu na ograniczona ilość miejsc w hali EC Szombierki sugerujemy zakup biletów w przedsprzedaży. Poza okresem przedsprzedaży (w przypadku dostępności) bilety w standardowej cenie 50zł oraz VIP 250zł.

Szczegóły na www.mmac.pl
Kontakt: info@mmac.pl lub pod numerem telefonu: 505 33 99 43, 601 596 001, 601 458 305.

Karta walk MMA Challengers 5 poniżej:

K1, 70kg:  Amadeusz Toboła Paco Katowice vs. Kachniarz Damian Triada Piekary Śl.
K1, 75kg: Sebastian Bomba Paco Katowice vs. Jakub Sadowski Triada Piekary Śl. 
MMA, 66kg – 8-osobowy turniej:
7.Wojciech „Broda” Wilk (0-1-0) – Killer Factory
8.Rafał Raku Raczyński (2-1-0) – Bytomski Klub Ju-Jitsu
9.Mariusz Dyzio Pioskowik   (2-4-0) - SCC  Katowice
10.Petr Hrdlica (1-2-0) - JMFS - CZECHY
11.Maciej Sieradzki (1-0-0) -  AFC Częstochowa
12.Patryk Fojcik (0-1-0-) - Veganza Racibórz
13.Michał Szydłowski (1-0-0) – AKS Chorzów
14.Marek Sikora (2-2-0) - Lutadores Opole

MMA, 70kg: Remigiusz Rajwa AKS  Chorzów vs. Dawid Ludwin Bytomski Klub Ju Jitsu
MMA, 100kg: TBA vs. TBA
MMA, 93kg: walka w obronie pasa MMAC: Ireneusz Cholewa Częstochowa vs. Boris Tonkovi - Trencin, Słowacja
Walka niespodzianka

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.