WIELKI REWANŻ NA KSW 15

Ten pojedynek będzie nie lada gratką dla wszystkich ortodoksyjnych fanów wszechstylowej walki wręcz w naszym kraju. Na przeciw siebie stanie dwóch znakomitych wojowników, którzy już kiedyś skrzyżowali ze sobą rękawice w finale turnieju na gali KSW6. Mowa oczywiście o walce z udziałem Krzysztofa Kułaka (24-12-2) i Michała Materli (13-3).


Obaj fighterzy staną na przeciw siebie w ringu po raz drugi, na piętnastej gali "Konfrontacji Sztuk Walki", a stawką pojedynku będzie tytuł Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w kategorii średniej. Dla Kułaka, zawodnika KSW Team będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa, który wywalczył na gali KSW13 pokonując jednogłośną decyzją sędziów Brazylijczyka Vitora Nobregę. Popularny "Cipao" wraca do startów w formule MMA po ponad rocznej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami i zapewne będzie chciał odebrać trofeum "Modelowi". Emocji w tym pojedynku na pewno nie zabraknie, a wszyscy fani, którzy pamiętają ich pierwsze starcie zapewne to potwierdzą. Wielki rewanż Kułak vs. Materla na KSW15!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ironbaca
Data: 08-11-2010 14:47:53 
Wydaje mi się że dla Kułaka takie walki nie mają sensu na pewno stworzą widowisko, ale ta walka nic nie daje kułakowi oprócz pieniędzy. Krzysiek powinien walczyć z coraz lepszymi zawodnikami a nie cofać się do tyłu i walczyć z przeciwnikiem z którym już kiedyś wygrał.
 Autor komentarza: Kolczu
Data: 08-11-2010 16:14:42 
Napisał bym sławne "Się kur... znasz". Ale radzę po prostu sprawdzić rekord Kułaka.
 Autor komentarza: metjeor
Data: 08-11-2010 16:17:57 
Co jak co, ale ksywkę to Materla mógł sobie zmienić.
 Autor komentarza: WooJ
Data: 08-11-2010 22:31:57 
Pewnie go dojezdzali za malolata i nazywali 'Cipao'... i tak rozpoczął swą walkę o lepsze jutro poprzez treningi... ale ksywa zostala
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.