WYNIKI ALMMA 10!

Redakcja, ALMMA

2010-11-16

Dziękujemy zawodnikom i zawodniczkom, trenerom oraz kibicom - dzięki wam udało się po raz kolejny zorganizować największe zawody w Polsce o charakterze MMA.

W zawodach udział wzięło 211 zawodników oraz 5 zawodniczek. Stoczono 209 walk na 3 metach w formułach junior, senior ograniczone mma oraz senior pełne mma. Pełną listę wyników znajdziecie w rozwinięciu.

Klasyfikacja Generalna

1 Gracie Barra Łódź
2 MMA Team Ełk
3 RKT Radom



JUNIOR

DO 60
1 Moldenhower Marcin MMA Team Ełk
2 Kurza Mateusz MMA Team Ełk
3 Główka Gabriel Klub Karate Kyokushin Skierniewice
3 Makowski Bartek Gwardia W-wa

do 65
1 Błaszczyk Michał Gracie Barra Łódż
2 Winkler Michał MMA Team Ełk
3 Dziąbor Mikołaj Adrenalina Fight Częstochowa.
3 Hovhannes Khahatryan Okniński Team

do 72
1 /2 Bąbka Grzegorz /Bartosik Damian Gracie Barra Łódż
3 Filipczak Karol Buldog Otwock
3 Kołtoń Patryk Gracie Barra Łódż

do 77
1 Piskorz Mateusz Palestra W-wa
2 Glapski Kamil Gracie Barra Łódż
3 Półka Patryk Dragon Fight Club Sochaczew

do 84
1 Tofil Robert Copacabana W-wa
2 Ryński Sebastian Dragon Fight Club Sochaczew
3 Gąsowski Kuba MMA team Ełk

do 93
1 Chaber Mariusz Dragon Fight Club Sochaczew
2 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club Sochaczew
3 Siudziński Michał Jarociński Klub Tajskiego Boksu

+ 93
1 Brzostek Piotr Copacabana W-wa
2 Brodzki Filip Arachion MMA Olsztyn

Ograniczona Formuła Senior

do 65
1 Jabłoński Aleksander MMA Poznań Gold Team
2 Kucharski Paweł Gracie Barra Łódż
3 Śpiewak Tomasz Adrenalina Fight Częstochowa
3 Karoń Tomasz Adrenalina Fight Częstochowa

do 72
1 Bartoszewicz Michał Okniński Biała Podlaska
2 Gabara Dawid Gracie Barra Łódź
3 Kawecki Marcin Gracie Barra Łódź
3 Dłubała Łukasz Adrenalina Fight Częstochowa

do 84
1 Zimmer Dagomir Gamenes
2 Świderski Łukasz Gracie Barra Łódż
3 Wańka Tomasz Dragon Fight Sochaczew
3 Stopczyk Daniel Gracie Barra Łódż

do 93
1 Stusiński Jacek Nastula Club
2 Fabiński Bartosz Nastula Club
3 Okniński Adam Okniński team
3 Kopeć Wojciech Klub Karate Kyokushin Skierniewice

+ 93
1 Branicki Konrad Okniński Team
2 Kaczyński Piotr Dragon Fight Club Sochaczew
3 Martuzalski Jędrek Tajski sport Jarocin

Full Contact MMA

do 65
1 Klich Mateusz RKT Radom
2 Ugorski Adam Copacabana Konin
3 Kosiński Piotr Drysdale Jiu Jitsu
3 Kuba Piotr MMA AZS WSGK Kutno

do 72
1 Zawadzki Damian RKT Radom
2 Głębocki Paweł MMA team Ełk
3 Opasiak Łukasz  Gracie Barra Łódż
3 Champlewski Łukasz Copacabana Konin

do 77
1 Świderski Adam Gracie Barra Łódż
2 Mróz Piotr Team Ełk
3 Ziemba Marek Aliance W-wa
3 Zawadzki Tomasz MMA Team Ełk

do 84
1 Odzimkowski Albert RKT Radom
2 Cukierman Tomasz Okniński Biały Stok
3 Borysewicz Cezary United Gym
3 Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódż

do 93
1 Ostaszewski Kamil Free Fight Wejherowo
2 Baryła Marian Nastula Club
3 Królak Maciej Free Fight Wejherowo
3 Dąbrowski Daniel Adrenalina Fight Częstochowa

+93
1 Elsner Marcin RKT Radom
2 Choszcz Michał Strefa Walki Łódż
3 Ulatowski Andrzej
3 Kaczmarek Adrian Strefa Walki Łódż