K-1 WORLD GP 2010 POLAND: TOMASZ SIERADZKI VS. BARTŁOMIEJ SWISŁOCKI

Nadchodząca gala KOK World GP 2010, która odbędzie się 25 listopada na warszawskim "Torwarze" to nie tylko walki najlepszych zawodników w Polsce, Europie czy udział zawodników z światowego topu. Impreza jest okazją do zaprezentowania się młodych zawodników, którzy chcą rozpocząć zawodową karierę. Tomasz Sieradzki z Garuda Muay Thai i Bartosz Świsłocki z Flex Gym stają przed możliwością występu na wielkiej arenie jaką będzie impreza w Warszawie.

Obaj są dwudziestolatkami, którzy chcą mocno wejść w świat zawodowego K-1. Każdy z nich wierzy, że z ringu zejdzie jako zwycięzca, bo niewątpliwie obaj posiadają spory talent, ale wszystko ostatecznie zweryfikuje ring. Walka odbędzie się w kategorii do 75 kg.

Będzie to też nieformalna rywalizacja warszawskich klubów Garuda Muay Thai z Grochowa i Flex Gym z Bródna co dodaje dodatkowego smaczku temu pojedynkowi, bo obie dzielnice zawsze słynęły z wojowniczości i obie leżą po tej samej stronie prawobrzeżnej Warszawy. Zapewne wielu warszawskich kibiców będzie trzymać kciuki za swoich reprezentantów.
 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.