CAGE WARRIORS 39: THE UPRISING - FEMMA

Na CAGE WARRIORS 39: THE UPRISING, które odbyło się w pięknym mieście Cork w Republice Irlandzkiej Stary Kontynent pokazał swoją wyższość nad Ameryką:

Rosi Sexton pokonała Sally Krumdiack przez TKO w rundzie rugiej.
 

Rosi (11-2-0), reprezentująca Europę (pochodzi z Anglii), wróciła w dobrym stylu po ostatniej przegranej z Zoilą Frausto pół roku temu na Bellator 23. Była to druga porażka w jej zawodowej karierze – pierwszą przegrała z Giną Carano.
Sally (8-4-0), Amerykanka, ostatnią swoją walkę stoczyła z Hiroko Kitamura (5-1-0), wygrywając ją przez TKO w pierwszej rundzie.

Aisling Daly pokonała Molly Helsel decyzją.
Irlandka z Dublina - Aislingchciała powrócić w jak najlepszym stylu po ostatniej (i jedynej jak dotąd) przegranej na Bellator 26 z Lisą Ward. I jej plan się powiódł.
Natomiast dla Amerykanki - Molly Helsel (8-11-1) jest to trzecia z rzędu porażka odkąd w styczniu tego roku przegrała z Roxanne Modafferi. Najwyraźniej rok 2010 nie były dla niej szczytowym momentem w karierze. Ale rok już się kończy – i może Molly jeszcze się odbije.

 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Petera Waldrona.

  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Anduina (Redaktor sporty-walki.org)
Data: 03-12-2010 09:37:07 
Pytanie do tych, którzy czytają moje teksty na temat kobiecego MMA - czy wolicie jedno podsumowanie tygodnia, czy może tak jak w tym tygodniu - oddzielne newsy dla każdego turnieju?

Piszcie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.