CAIN VELASQUEZ UWAŻA, ŻE WALKA Z FEDOREM BYŁABY POD KAŻDYM WZGLĘDEM IDEALNA

W odpowiedzi na często zadawane pytanie w świecie MMA - Czy Cain Velasquez (9-0) wygrałby z Fedorem Emelianenko (31-2) i czy ta walka byłaby niesamowita? - prezentujemy Wam wypowiedź niepokonanego Caina, który jest mistrzem w wadze ciężkiej UFC.

- Myśle, że Fedor Emelianenko jest dla mnie idealnym przeciwnikiem. Podczas jego zmagań na ringu często go oglądam. Bacznie obserwuję jego karierę i zauważyłem, że często trafiają mu się naprawdę wielcy przeciwnicy, ale on zawsze ma na tyle dużo siły i dobrą technikę na ziemi, by każdego z nich zdeklasować. Na pewno będę ogromnie usatysfakcjonowany jeżeli uda mi się z nim zawalczyć, ponieważ chcę walczyć z najlepszymi fighterami na tym globie! - powiedział Velasquez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Luke
Data: 17-12-2010 10:53:48 
Marzenia może mieć każdy:)

Niestety Fedor ani Alistar nigdy nie zostaną niewolnikami Dany. A raczej nie ma szans żeby Dana zmienił wzory kontraktów dla potrzeb tej dwójki.
No cóż, pozostanie tylko szczekać Danie dalej że niby ma najlepszych ciężkich na świecie, a Cainowi pozostaną tylko marzenia.

Choć ta walka to byłby hit. Tak wogle to mogłoby być wiele potencjalnych hitów. Fedor, Alistar, Cain, Lesnar, Verdum. Każdy mix z tej piątki ( oczywiście i rewanże za ostatnie walki) to byłyby wielkie walki.
 Autor komentarza: dekciw
Data: 17-12-2010 11:15:20 
Luke - w powyzszym artykule brakuje jednego. :)
Cain wypowiedzial sie dosc kontrowersyjnie na temat Fedor'a. Warto zobaczyc ten wywiad po angielsku.
Chodzilo o to, ze jest w stanie opuscic UFC, by do takiej walki doprowadzic. nie powiedzial tego wprost, ale na amerykanskim rynku lekko zahuczalo... :D
pzdr
 Autor komentarza: dekciw
Data: 17-12-2010 11:18:52 
Jesli Cain faktycznie opusci UFC dla walki z Fedorem, to MEGA szacun. Osobiscie uwazam, ze tylko on moze go pokonac tak by nie pozostawic zludzen, ze czas Fedor'a minal bezpowrotnie.
Uwazam ich za dwoch z trzech najlepszych gosci jacy kiedykolwiek wystepowali w mieszanych sztukach walk.
pzdr
 Autor komentarza: Luke
Data: 17-12-2010 14:54:32 
Dzięki, tego nie wiedziałem. Ciekawe jakie sankcje by poniósł za zerwanie umowy?
Ale niewątpliwie jak by odszedł z UFC to walka z Fedorem byłaby nie tylko hitem sportowym ale i hitem medialnym z ogromnymi kontrowersjami. To by było coś, a Dana obszedł by się smakiem:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.