ROUSIMAR PALHARES VS. ALEXANDRE FERREIRA NA UFC ON VERSUS 3!

Coraz to więcej Brazylijczyków zostaje zapowiadanych na marcowa galę UFC on Versus 3. Portal Tatame podał, że kolejnymi nazwiskami na tej gali będą Rousimar Palhares (11-3) oraz Alexandre "Cacareco" Ferriera (18-7), którzy w ciągu najbliższych dni powinni podpisać kontrakt na najbliższe starcie.

Palhares, który osiem z jedenastu pojedynków wygrał poprzez poddanie, swoją ostatnią walkę przegrał z Natem Marquardtem (30-10-2) poprzez techniczny nokaut. Rousimar Palhares po nieudanej dźwigni został obity mocnymi ciosami w parterze i sędzia przerwał starcie. Przerwało to jednak passę trzech zwycięstw z rzędu i po ostatnich sześciu walkach posiada bilans 4-2.

Popularny "Cacareco" w swojej ponad dwunastoletniej karierze w MMA, wygrał siedemnaście z osiemnastu pojedynków poprzez poddanie. W UFC zadebiutował w listopadzie, na UFC 122, gdzie przegrał z Vladimirem Matyushenko (25-5) w pierwszej rundzie. Była to jego pierwsza porażka od ponad czterech lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English