ROUSIMAR PALHARES VS. ALEXANDRE FERREIRA NA UFC ON VERSUS 3!

Jakub Madej, MMA News

2010-12-19

Coraz to więcej Brazylijczyków zostaje zapowiadanych na marcowa galę UFC on Versus 3. Portal Tatame podał, że kolejnymi nazwiskami na tej gali będą Rousimar Palhares (11-3) oraz Alexandre "Cacareco" Ferriera (18-7), którzy w ciągu najbliższych dni powinni podpisać kontrakt na najbliższe starcie.

Palhares, który osiem z jedenastu pojedynków wygrał poprzez poddanie, swoją ostatnią walkę przegrał z Natem Marquardtem (30-10-2) poprzez techniczny nokaut. Rousimar Palhares po nieudanej dźwigni został obity mocnymi ciosami w parterze i sędzia przerwał starcie. Przerwało to jednak passę trzech zwycięstw z rzędu i po ostatnich sześciu walkach posiada bilans 4-2.

Popularny "Cacareco" w swojej ponad dwunastoletniej karierze w MMA, wygrał siedemnaście z osiemnastu pojedynków poprzez poddanie. W UFC zadebiutował w listopadzie, na UFC 122, gdzie przegrał z Vladimirem Matyushenko (25-5) w pierwszej rundzie. Była to jego pierwsza porażka od ponad czterech lat.