DYWIZJO PÓŁŚREDNIA UWAŻAJ! THIAGO ALVES NADCHODZI!

Jakub Madej, MMA Mania

2010-12-20

Były pretendent do tytułu mistrza UFC wagi półśredniej Thiago Alves (18-7), zamierza w 2011 roku rozpocząć promocję swojej nabliższej walki. Ostatnie zwycięstwo odniósł nad Johnem Howardem (14-6) na początku grudnia w Montrealu. Popularny "The Pitbull" jest obecnie jednym z najlepiej prezentujących się zawodników do 170 funtów. W wywiadzie udzielonym radiu MMA Weekly powiedział, że jego planem jest walka na UFC "Rio" w sierpniu.

- Rozmawiałem z Daną oraz Joem Silvą na temat mojego powrotu na początku kwietnia. Bardzo chciałbym walczyć na UFC Rio, 27 sierpnia więc jeżeli dostanę możliwość, będę w Oktagonie w kwietniu oraz w sierpniu. Po prostu chcę walki z każdym, kto przybliży mnie do pojedynku o pas mistrzowski. Nie ważne kto to jest. Nic się nie zmieniło w moich postanowieniach, dalej chcę być mistrzem dywizji półśredniej. Z kimkolwiek zmierzę się w Oktagonie, jestem na niego gotowy. Dywizji półśrednia, uważaj, powracam! - powiedział Thiago "The Pitbull" Alves.

Z kim według Was w najbliższym pojedynku zmierzy się Thiago Alves? Będzie to przegrany starcia Fitch vs. Penn, a może St. Pierre vs. Shields? Czy jest on w stanie zdobyć tytuł mistza dywizji półśredniej?