BILETY NA 'UFC 127: PENN VS. FITCH' SPRZEDANE W 30 MINUT!

Organizacja UFC ze swoją 127. galą powraca do Australii. Bilety na tą galę zostały sprzedane w pół godziny po wypuszczeniu ich do sprzedaży! Na poprzedni tego typu event w tym kraju wejściówki zostały wyprzedane w dwie godziny. Głos w tej sprawie zabrał Marshall Zelaznik, który jest podekscytowany wiadomością o tak szybkim rozejściu się biletów.

UFC 127: Penn vs. Fitch odbędzie się 26 lutego w hali Acer Arena w Sydney w Australii. Walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy BJ Pennem (16-7-1), a Jonem Fitchem (23-3). Na gali zobaczymy także debiut w UFC Polskiego zawodnika, Macieja Jewtuszko (8-0), który zmierzy się z Anglikiem - Kurtem Warburtonem (6-2).

- Jesteśmy podekscytowani. Bilety sprzedały się tak szybko, jak pozwalały na to połączenia telefoniczne oraz strona internetowa. Galę UFC 127 będzie oglądało na żywo 18. tysięcy fanów. Popularność UFC w Australii nastąpiła tak szybko, że takiego wyniku się nie spodziewaliśmy. Od ostatnich osiemnastu miesięcy, Australia stała się jednym z trzech lub czterech najważniejszych rynków na świecie dla nas. Pokazuje to pasję mieszkańców Australii, że chcą nas tak bardzo oglądać. Dziękuje Australijczykom za to, że są tak wspaniali. Nie możemy doczekać się lutego kiedy wystąpią znakomici zawodnicy, którzy sprawią, że będzie to jedna z najwspanialszych gal w nowym roku - powiedział Zelaznik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mma
Data: 21-12-2010 22:43:45 
Mnie osobiście to nie dotyka (na razie) ale to jeden z minusów połączenia WEC i UFC. Zdobycie biletów na te wspaniałe walki lżejszych zawodników będzie graniczyło z cudem. Niektórzy fani WEC są mocno rozczarowani.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.