KRZYSZTOF KUŁAK POPROWADZI JUTRZEJSZĄ GALĘ 'FIGHT ON THE EAST'

Krzysztof Kułak (24-12-2), posiadacz pasa mistrza KSW poprowadzi III Podkarpacką Galę MMA Fight On The East w Rzeszowie. Transmisję z tej imprezy można będzie również zobaczyć za pośrednictwem stacji Canal Plus.

Do wielkiej imprezy w hali na Podpromiu pozostał niespełna jeden dzień. 23 stycznia (niedziela) odbędzie się dziesięć pojedynków w formule MMA. Zobaczymy w nich m.in. czołowych polskich zawodników w tej odmianie sportu oraz kilku mistrzów sambo bojowego z Ukrainy. Swoje walki stoczą też zawodnicy rzeszowskiego Spartakusa.

Jako konferansjer zapowiadający pojedynki wystąpi nietypowo Krzysztof Kułak, czynny zawodnik mieszanych sztuk walki, który słynie głównie z występów na Konfrontacji Sztuk Walki i jest obecnie mistrzem KSW w kategorii do 85 kg.

- Kułak regularnie prowadzi gale MMA na Śląsku – mówi Krzysztof Bańkowski, organizator Fight On The East. – Szkoda, że nie wystąpi jako zawodnik, bo była by to z pewnością piękna walka.

Ci, którzy osobiście nie będą mogli zjawić się w hali na Podpromiu, będą mogli obejrzeć pojedynki w jednym z kanałów stacji Cyfra+.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.