TOMASZ NARKUN WRACA!

Organizacja M-1 Global potwierdziła udział i rywala dla utalentowanego polskiego fightera Tomasza Narkuna (4-1; trzeci w polskim rankingu sporty-walki.org) na gali M-1 Challenge XXIII, która odbędzie się w Moskwie w dniu 5 marca. Przeciwnikiem zawodnika Berkserkers Team będzie twardy weteran gal M-1 Global Shamil Tinagadjiev (8-3) z miasta Anapy na południu kraju, reprezentujący klub Peresvet.

Polak dotarł w roku ubiegłym do finału cyklu M-1 Global ze strefy Europy Zachodniej gdzie pokonał Davida Tkeshelashvili robiąc furorę swoimi umiejętnościami. W grudniu w walce o pas mistrza organizacji uległ bardziej doświadczonemu rosyjskiemu zawodnikowi Vyacheslavowi Vasilevsky'emu (Wiaczesław Wasileskij - przyp. red.) w 2 rundzie świetnej walki.

Vasilevsky chce teraz zmienić kategorię na niższą i stąd pojedynek z Tinagadijevem (Tinagadżijewem - przyp. red) może mieć ważne znaczenie, bowiem w sierpniu 2010 roku Vasilevsky pokonał swojego krajana na punkty. Polak ma szansę na odbudowę rekordu, który został nadwątlony porażką z najbardziej utalentowanym zawodnikiem młodego pokolenia w Rosji. Narkun będzie drugim po Rafale Moksie uczestnikiem moskiewskiej gali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.