FESTIWAL SPORTÓW WALKI W PIASECZNIE JUŻ W TĄ SOBOTĘ

Nowy Rok w Piasecznie zapowiada się bardzo ciekawie dla miłośników sportów walki. Stowarzyszenie Runda Zero Promotion rozpoczyna go bardzo aktywnie. Po udanej zawodowej gali która odbyła się w grudniu w Tarczynie, przyszedł czas na zawody amatorskie które będą miały charakter konfrontacji uderzanych sztuk walki.

- Z pewnością będzie można zobaczyć kilka widowiskowych kopnięć – zapowiadają organizatorzy.

W turnieju na macie udział wezmą zawodnicy teakwondo, kickboxing, karate, kung fu i tang soo do, którzy zmierzą się w regulaminie UFR (Universal Fighting Rules).

Odbędzie się on o Puchar Starosty Piaseczyńskiego, który w ramach promocji sportu wśród dzieci i młodzieży objął patronat honorowy imprezy. Jak informuje regulamin, rywalizacja prowadzona będzie z ograniczonym kontaktem, a walkom juniorów i seniorów towarzyszyć będą pojedynki pokazowe dzieci, które prowadzone będą w widowiskowych formułach technicznych. Turniej ma charakter ogólnopolski, ale najmocniejszej obsady spodziewamy się ze strony gospodarzy. Teren starostwa Piaseczyńskiego jest niezwykle silnym, znanym w kraju i na świecie, ośrodkiem kickboxingu. Swój udział w zawodach zapowiedziały także kluby z Warszawy chcące w ten sposób rozpocząć sezon startowy 2011.

Impreza odbędzie się w sobotę 12 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5. im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego na ul. Szkolnej 14. Start godzina 12.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.