CHAD GRIGGS NOKAUTUJE GIANPIERO VILLANTE!

W kolejnej walce na trwającej gali Strikeforce: Fedor vs. Silva, Chad Griggs (10-1) bardzo szybko znokautował Gianpiero Villante (7-2). Dla "Grave Diggera" jest to piąte zwycięstwo z rzędu, po wcześniejszym pokonaniu na sierpniowej gali niepokonanego Bobby`ego Lashley`a.

Już na początku pojedynku widać było agresywny styl walki pomiędzy dwoma zawodnikami. Oboje zaczęli ostrą wymianę ciosów, jednak to Chad Griggs okazał się fighterem, który trafiał z większą skutecznością. Jak się później okazało, "Grave Digger" trafił aż 82% z zadanych uderzeń, skuteczność jego przeciwnika była dużo mniejsza, wyniosła tylko 44%. Po minucie starcia, Gianpiero wypadł ochraniacz na szczęki, przez co sędzia musiał przerwać pojedynek, jednak już wtedy widać było ogromną przewagę Chada. Griggs po wznowieniu walki skutecznie trafiał przeciwnika, ostatecznie nokautując go i dobijając kilkoma ciosami w parterze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English